Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Eltiltották a gyerekeket...

Eltiltották a gyerekeket egymástól. Lehet ilyet?

Figyelt kérdés
A napokban történt.Az okát még nem tudom,mert jelenleg épp nem jár oviba a kicsim.Fiú-lány páros,és az ovónéni megtiltotta,hogy együtt játszanak.Még az udvaron sem lehetnek együtt.Eléggé bosszant,mert így nem akar oviba járni.
2014. okt. 7. 08:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez teljesen attól függ, hogy mi az oka. Lehet, szerintem, ha a fiú épp ki azt tűzte ki célul, hog ykinyomja a lány szemét még a héten... érted. Meg kell tudni az okát.
2014. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ovit, nem kell csak azért bemenni, hogy megkérdezd. Telefonba is el fogják mondani.
2014. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen. Egy notórius hazudozó kislány minden nap mást mártott be otthon, anyuka, nagymama pedig vonultak reggelente elkapni az anyukákat, óvónőket... így volt, hogy az éppen napirenden lévő gyereket nem engedték a kislánnyal játszani. Olyanokat csinált, hogy váltig állította, hogy valaki megharapta, közben saját maga harapdálta össze a karját.
2014. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen sosem volt, meg szuloi kérésre sem. Helyette próbáltak a gyerekek figyelmet elterelni, csoport játékba vonni őket.m
2014. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszi,hogy írtok. Nem bántják egymást,mi szülők is barátok vagyunk,összejárunk,így ők az oviban is nagyon jól elvannak.vegyes csoport van, és mindegyikük nagy tesója most ment el suliba,így ők teljesen egymásra találtak..:)....azt még megérteném,ha a wc-re nem mennek együtt,mert hát nem menjenek,vagy ha annak céljából,hogy mással is barátkozzanak néha "szétszedik őket"..de hogy még az udvaron is rájuk szólnak,hogy egymás közelébe se menjenek,ezt soknak tartom!
2014. okt. 7. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy rákérdeznék az oviban!
2014. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

enyém is el volt tiltva a kis barátjától :)

túl sokat voltak együtt :D már nem jó értelemben húzták egymást, sokat veszekedtek, mindig versenyeztek, végén a kisbarát hányt ebéd közben mert azzal versenyeztek ki eszik gyorsabban :S

2 hétig teljesen eltiltották egymástól őket, azóta megint jól kijönnek egymással.

kérdezd meg, biztos volt okuk rá!

és igen, megtehetik ha úgy ítélik meg

2014. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam leírom, ma a másik óvónéni volt reggel,vele tudtam csak beszélni.....azt mondta ő sem érti,nem az ő döntése volt,hanem a csoportvezetőé,mert a gyerekeink egymás nyakán lógnak,és hogy legyenek mással is,ne csak egymással játszanak egész nap....de a reggeli óvónéni azt is mondta,hogy látja,hogy ez rossz a gyerekeknek....:(
2014. okt. 8. 11:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám az óvónőnek, hogy ameddig nem bántják egymást, addig ne ő mondja már meg, hogy játszhatnak-e egymással vagy sem... ha jól el vannak egymással az ne legyen már baj. Ehhez semmi köze szerintem, hogy melyik gyerek kivel játszik. Egymásra nincsenek rossz hatással, másokra sem. Idővel lehet, hogy majd mással is barátkoznak, bevesznek valakit "harmadiknak".
2014. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma volt az óvónő aki a tiltást bevezette,így megkérdeztem őt is,mivel a másik óvónéni nem tartotta indokoltnak.Azt mondta,hogy a lányom nagyon ragaszkodik "rátelepszik" a fiúra,aki meg imádja és élvezi,hogy "tanítgathatja".Az óvónéni szerint viszont a lány játszon lányokkal a fiú a fiúkkal,mert néha még pisilni is együtt mentek,és "ez a korai nagy szerelem nem való az óvódába"...na itt majdnem hanyatt vágtam magam....szerelem..tudja is a 4 éves gyerek mi az.....
2014. okt. 9. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!