Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvónők miért engedik meg,...

Az óvónők miért engedik meg, hogy az oviba a szülők fiú gyermekre szoknyát adjanak bentre? Mit lehet kezdeni ilyen idióta szülőkkel?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 07:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
Én még nem láttam ilyet, pedig 2 ovint volt már. De egyébként semmit nem lehet tenni ellene. Mindenki abban járatja a gyerekét amiben akarja
2014. nov. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Mit? :D Szoknyát? Elmebeteg az a szülő akkor....esküszöm.Nem láttam még ilyet.
2014. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Semmit? Én, ha a vezető lennék, biztos nem engedném.
2014. nov. 7. 07:48
 4/30 anonim válasza:
48%
Liberális oviban lehet.. sajnos a mostani "uniszex" gyermekdivat káros hatásait látjuk, fiúknál passzos csőnadrág, pulcsi.
2014. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
21%
Es ha a kisfiu akart szoknyat venni?
2014. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nincs szoknya, viszont van egy kisfiú akin mindig rövidnadrág és harisnya van, ami nem lenne gond, de nemegyszer láttam már rózsaszínű harisnyában,(élénk rózsaszín). Nem tudom,hogy ezt a szülő hogy gondolta....
2014. nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Mert mindamellett hogy nem normális az óvónő nem szabhatja meg, hogy ki miben menjen. Persze javaslatot tehet, de nem tilthatja meg. Meg szerinted egy ilyen hülye szülőnek érne valamit a szép szó vagy a tiltás?
2014. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
40%
Lehet, hogy a kisfiú akarja felvenni. Akkor mi van?
2014. nov. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%

Érdekesek azok a válaszok, hogy mi van, ha ő akarja felvenni... Azért egy óvodás gyerek öltözködésébe legyen a szülőnek beleszólása! Én sem engedem, hogy óvodás lányom ne vegyen kabátot, mert nincs kedve, és nem vennék neki körömcipőt, mert tetszik neki.

Ezzel együtt az óvónőnek nincs beleszólása, hogy mibe öltöztessék a gyereket, amíg tiszta, rendezett ruhában van az óvodában.

2014. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
Én még nem láttam ilyet, de mi ezen a felháborító? Azon nem háborogsz, ha a kislányra nadrágot adnak? Pláne ha farmert !!!!! (a huligánok!)
2014. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!