Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Honnan lehetne megtudni, hogy...

Honnan lehetne megtudni, hogy miért nem bírnak minket az óviban a szülők?

Figyelt kérdés
2014. okt. 8. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
te óvónő - dadus vagy, vagy egy másik szülő?
2014. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kifejthetnéd :)
2014. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki vagy? Szülő, óvónő, dadus?
2014. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
???
2014. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elnézést, hirtelen el kellett menjek itthonról.


Szülő vagyok.

Most nagycsoportos a gyerkőc, de már kiscsoporttól azt érzem, hogy nem kedvelnek minket. Pedig kezdeményezek beszélgetést, érdeklődöm, van, hogy közösen megyünk sétálni, játszótérre.

2014. okt. 9. 07:43
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod akkor hogy nem kedvelnek? ha én nem kedvelnék egy szülőt, akkor biztos nem mennék el vele sétálni meg játszótérre... lehet amikor az oviban beszélgetnél egyszerűen csak siet dolgozni reggel, vagy délután haza... meg vannak olyan szülők akik nem akarnak barátkozni ez se a te hibád, egyszerűen ők a maguk kis szűk környezetében érzik jól magukat...
2014. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a stilusoddal lehet problema. Itt is felteszel egy kerdest, ami teljesen ertelmetlen, semmi nem derul ki belole, de elvarod, hogy az ember valaszolni tudjon ra. Kb olyan szintu, mint a "Piros. Most mit csinaljak?" Aztan jossz egy bugyuta magyarazattal. Valoszinuleg ezert nem kedvelnek. Kicsit khm butuskanak tunsz - elnezest, ha megbantalak vele.
2014. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Sejtem, mire gondolsz. Én sem tartoztam soha a "brancsba". De nem is akartam. A játszótéri anyukákat is mindig elkerültem, nekem bőven elég volt a csevegés az oviban.
2014. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Látom, egy játszótéri brancsbeli anyuka magára vette. Szóval semmit sem értesz. Szánalmas. :)
2014. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ő mi lenne ha megkérdeznéd hogy mi a gond? Esetleg még azt is megkérdezheted hogy min kellene változtatnod hogy "befogadjanak" a "brancsba"? Ha ez a szíved vágya.
2014. okt. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!