Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szóvá tennétek az óvónőknél?

Szóvá tennétek az óvónőknél?

Figyelt kérdés
Ma voltak bábelőadáson a gyerekek, akiknek a szülei kérték. Én nem tudtam róla, hogy lesz, csak utólag, mert értesítésként a facebookon volt csak róla kiírás. Mivel én nem használom azt az oldalamat, így nem is olvastam. Most nagyon bánt, hogy összesen három gyerek maradt az oviban, köztük az én fiam. Ti számon kérnétek az óvónőn, vagy tényleg jogos, hogy a mai világban csak így értekezzünk, a facebookon keresztül?
2014. dec. 12. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp szólnék, hogy máskor az oviban is szóljanak, tegyenek ki róla egy papírt. Én pl. rajta sem vagyok a facebookon, akkor mindenből kimaradok örök életemre?
2014. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%

Megpróbálhatod, de mivel szinte az egész csoport tudott róla így valószínűleg esélytelen a dolog, így kénytelen leszel facebookozni. :(

De a többi anyukával sem szoktatok beszélgetni, hogy nem említette senki?

2014. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Én nem számon kérném, csak megjegyezném/megkérdezném, nincs-e hirdető tábla.

De: anyukák/apukák egymás között nem beszélik meg az ilyesmit? Vagy a gyerek nem mondta, hogy bábszínház lesz?

2014. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%

Hát pedig igen praktikus a facebook. NÁlunk meg pont nincs a csoportnak facebook profilja, minden az ezeréves faliújságon van. Mi is lemaradtunk már sok dologról, mert reggel is sietünk, este is sietünk, nem érkezünk elolvasni mindig, (főleg a férjem :D )

Esetleg nálatok van faliújság? De szerintem semmiképpen se tedd szóvá, max kérd meg őket, hogy más fórumon is legyenek elérhetők a programok.

(csak halkan: egy nap egyszer belépni a face-re nem nagy dolog :) )

2014. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
77%
Nalunk fordított szitu én pont ma kértem, h facebookra is kerüljenek fel a kozerdeku infok...én az ovis uzenofalat nem olvastam, mert nem en vittem oviba a héten, annyit tettem h szépen megkertem tegye fel oda is:) szerintem fordítva is működik:)
2014. dec. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Facebookot használom én is, csak nem azt az oldalamat. Én reggel 9-re viszem a fiamat, akkor már egy szülő sincs ott, és fél 1-kor hozom haza, akkor meg kapkodás megy, mindenki siet. Azért nem hiszem, hogy ki fogom bírni, hogy ne szóljak.
2014. dec. 12. 14:39
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudják az óvónők, hogy minden ilyesmire feliratom a gyerekemet, azért annyit tehettek volna, hogy szólnak róla egy mondatot.
2014. dec. 12. 14:40
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mondjuk az is igaz, hogy ha tudják, hogy pl Lacika minden kirándulásra megy, akkor azért rákérdezhettek volna, hogy most miért nem?
2014. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen, legalább egy kérdést megereszthettek volna, sőt elég lett volna szólni, hogy pénteken megyünk bábelőadásra, fizessek be x összeget, szó nélkül megtettem volna. Holnap megemlítem, hogy ha ilyen van, írják be automatikusan.
2014. dec. 12. 14:53
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Szólnék. Egyrészt az értesítés módja miatt, másrészt azért, mert mindig szoktad kérni a programokat. Jobb módot kell találni erre, azért az óvodában még működhetne a személyes kontaktus. :)
2014. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!