Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti szóvá tennétek? Reagálnátok...

Ti szóvá tennétek? Reagálnátok? Ha igen, mit mondanátok?

Figyelt kérdés

Kislányom 7 éves, tegnap ünneplőben kellett mennie. Reggel vittem neki váltóruhát, az óvónő megígérte, hogy átöltöztetik ebéd előtt, hogy ne kenje össze magát. Apa ment érte, és mikor hazajött, akkor láttam, hogy nem öltöztették át, a harisnya elszakadva rajta, a fehér blúzán pedig pörköltszaft van. Azonnal beáztattam, ma kimostam, de nem jött ki.

Reagáljak rá?


2014. nov. 21. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt igen, reagálnék rá, hogy nem ezt beszéltük meg. Nem támadóan, de felhívnám a figyelmét arra, hogy szeretem, ha megbeszélünk valamit, akkor az úgy van.


Másrészt javaslom a marhaepe szappant a foltra :) Nekem kiszedi a kényes foltokat (sem marha sem epe szaga nincs, ne félj! :)).

2014. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Igen, finoman szólnék.

Nálunk is volt fotózás és akinek kérte az anyukája, vitték átöltözni. Ha végzett a fotós, az adott gyereket már vitte is ki a dadus/óvónéni és benti ruhába öltöztették.

A foltra ajánlom a Lidl-ben kapható fehér, fújós flakonos folttisztítót, az én fiam nagy pörköltcsöpögtető, eddig mindenből kihozta.

2014. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem akart átöltözni, mert a többi gyerek is ünneplőben volt, vagy nem volt valamiért éppen idő átöltöztetni. Előfordul az ilyen.
2014. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Epeszappan, Vanish, áztatás együtt csodát művel. Nem lehet, h ő nem akart átöltözni? De szerintem ez legyen a legnagyobb bajotok az ovival.
2014. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket.

Kb 10 gyerek volt ünneplőben, mert a polgármesternél voltak látogatóban, a többi gyerek az oviban maradt. Megbeszéltem vele, hogy átöltözik, azt mondta az óvónéni nem szólt, hogy öltözhet.

2014. nov. 21. 12:43
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
ha 5 éves lenne, akkor nyilván megkérdezném, de 7 évesnél már nem harapnám le az óvónő fejét emiatt, már azért önállóbbnak kéne lennie. ha azt mondtad öltözzön át, akkor nem arra kéne várnia, hogy az óvónő megkérje, hanem neki kéne szólnia, hogy megy.
2014. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

Én ilyenért nem szólnék az óvónőnek!


Van nekik épp elég munkájuk,bajuk!


Veszett már több is Mohácsnál!

2014. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen, 7 évesen már magától kéne szólnia, meg azért egetrengető katasztrófa nem történt, én hagynám a fenébe és oróbálkoznék a fent ajánlott folttisztítókkal.
2014. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem reagálnék, mert az óvónőnek van ennél jobb dolga is, másrészt a 7 éves gyerek már tud szólni magától is, hogy szeretne átöltözni, illetve ebédnél is tudná jelezni, hogy nem a fehér blúzban szeretne ebédelni.

A harisnya fogyóeszköz, a pörkölt pedig ki fog jönni, ha elég erőszakos vagy.

2014. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!