Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodaváltás. Hogyan?

Óvodaváltás. Hogyan?

Figyelt kérdés
Január elején költözünk egy másik településre. Hogy működik az átiratás és mikor? Kötelesek átvenni? Lányom 4 és fél éves. Kérlek mindent írjatok le! Köszi :)
2014. dec. 16. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel őket, és kérdezed meg?
2014. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az új ovit, hogy van-e egyáltalán üres hely. Ha megbeszélted, hogy majd hova fog menni a lányod januártól, szólni kell a régi oviban is. Ott kitöltenek egy papírt arról, hogy hányadikáig jár abba az oviba a gyereked, és melyik ovinak adják át, ezt kell majd az új oviba elvinni.
2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno felhívtam a kiválasztott ovit, megkérdeztem, hogy milyen papírok szükségesek, megbeszéltük, mikortól jönnénk át, megbeszéltünk egy korábbi időpontot, amikor átmentünk a kislányommal, hogy összeismerkedjünk az új óvónénikkel és gyerekekkel. Ennyi. Hívd fel, kérdezd meg!
2014. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is költözés miatt volt óvodaváltás. Ilyenkor kötelesek átvenni, nekem ezt mondták, ha van hely, ha nincs. Olyat nem tehetnek meg, hogy nem veszik át.

Szólsz a mostani oviban, hogy elköltöztök, és kitöltenek egy papírt, amit át kell vinni az új oviba, mikor oda mentek átjelentkezni.

2014. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!