Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem sok ez egy kicsit?

Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovit, és nagyon meglepődtem, már ami a beadandó dolgokat illeti. 8 tekercs toalet papír, 5x 100 pzs, 2 nagy csomag éttermi szalvéta, 2 folyékony szappan utántöltő. 25 a csoportlétszàm, nem vagyok zsugori, félre ne értsetek, de csak pilláztam, ennyi kell/félév.

Vagy csak én sokallom? Azt mondta az óvónéni hogy ez el szokott fogyni a félév végére.


2015. jan. 6. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
igen csak te :) simán elfogy ennyi fél év alatt...
2015. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok. Az én fiam csanába jár, nekünk is kell beadni ezeket, csak havonta nem félévre és szerintem még több is jön ki, mint nálatok.
2015. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

én egyedül a havi 1 cs pzs sokallom

lévén elvileg náthás gyerek/beteg nem mehetne oviba

és az én gyerekem tuti nem használ el ennyit ...


de a többi reális

nálunk még fogkrém is kell 1 tubus

2015. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk is ennyi félévente. Egyedül a WC papír kevesebb abból csak 4 guriga kell
2015. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Nem kértek fogmosó szettet mert hogy ők még kicsik a fogmosáshoz. Néztem nagyot szintén, mivel már a bölcsibe is volt fogmosás és ugye reggel-este itthon is... De wc-re azért egyedül mennek.

2015. jan. 6. 17:28
 6/16 aHermann ***** válasza:

Szia!

Ez abszolút ovitól függ, hogy kell-e vinni vagy nem. Ismerősnél semmit nem kell vinni, és az ebéd is olcsóbb.

Ha kell vinni, egész okés, ennyi simán elfogy.

Nálunk (23-as csoportlétszám) minden páratlan hónapban kell vinni tisztasági csomagot (1 guriga Wc-papír, 1 szappan, 2 csomag 100-as pzs, 1 csomag popsitörlő, 1 csomag éttermi szalvéta).

Emellett volt, hogy a nyálkásabb időben kértek még az óvónők extra papírzsepit.

2015. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem sok.

Nálunk év elején kellett 4 tekert wc papír, 1 csomag 100-as papírzsepi, 1 100-as szalvéta és 1 babaszappan. Rögtön 2 zsepit vittem.

Októberben kiírták, hogy elfogyott a papírzsepi. Akkor vittem még két csomaggal, plusz 2 tekert wc papírt.

Rá egy hétre kiírták, hogy a wc papír is elfogyott....

Inkább nálunk is kértek volna az elején többet, mert a sok szülő szorgalminak tekinti a behozandó dolgokat. Éppen ma reggel hallottam, hogy egyik anyuka panaszkodott, hogy már harmadszor hoz be papírzsepit, mégis kevés...

A zsepivel az a baj, hogy pici orrfújásra is használják, vagy akkor is, ha nem is folyik az orra... Hiába van kiporciózva kis fakkokban, 30 gyerekből elég, ha ötnek folyik az orra.

2015. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Soha ilyesmit nem kellett beadnunk...ennyire rosszul áll az önkormányzat anyagilag nálatok?
2015. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még elég korrekt. Nálunk mondjuk semmit nem kell vinni és a napi 3X étkezés is 360/nap. Unokatestvéreméknél 580 Ft/nap és vinniük kell wc papírt, fogkrémet, törölközőt, ágyneműt, zsebkendőt , ásványvizet, papírt, ceruzát, gyümölcsöt. Nekik kb 20 ezer/ hó a gyerek óvodáztatása. Sajnos ez attól függ, hogy a fenntartó mit vállal.
2015. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi 1cs szalvétát, 1guriga wc papírt, 1cs százas zsepit adunk be havonta. Félévente egy szappant, egy cs uzsis zacskot. Decembere már nem kértek semmit, mert már sok volt felhalmozodva.
2015. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!