Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem sok ez egy kicsit?

Nem sok ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Most kezdtük az ovit, és nagyon meglepődtem, már ami a beadandó dolgokat illeti. 8 tekercs toalet papír, 5x 100 pzs, 2 nagy csomag éttermi szalvéta, 2 folyékony szappan utántöltő. 25 a csoportlétszàm, nem vagyok zsugori, félre ne értsetek, de csak pilláztam, ennyi kell/félév.

Vagy csak én sokallom? Azt mondta az óvónéni hogy ez el szokott fogyni a félév végére.


2015. jan. 6. 17:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Igen, soknak találom, már csak azért is, mert mindezt az önkormányzatnak kellene állnia. Ilyesmire nem kötelezhetik a szülőket!!! Nálunk nem kérnek, sőt nem is kérhetnek semmit, elvileg még gyümölcsöt sem.
2015. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
mi nálunk tisztasági pénzt szednek havi 500ft eböl veszik meg a wc papirt,papirzsepit,fogkrémet.
2015. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nálunk csak papírzsepit kell vinni, havi egyet, mást az önkormányzat áll. Én mondjuk havi két csomag papírzsepit viszek, mert allergiás a fiam, így ő a fő fogyasztó.
2015. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Május végéig nem hiszem, hogy egy gyerek ennyit elhasználna. Ha szeptemberben kérnének ennyit, az oké. Vagy ha nem vegyes a csoport, tehát ugyanezek a gyerekek lesznek ott ősztől is.
2015. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Aki kérdezte: igen, ennyire csóri az önkormányzat.

Szeptemberben eltört az egyik libikóka. 120 ezer forint. Éves költségvetésben, egy város működésében azért nem olyan nagy összeg. Azóta kupakot, palackot gyűjtünk, apránként abból jön össze 10 ezer forint. Talán tavasz végére meglesz a pénz.

Öltözős polcokat is a városi adományokból csinálta meg az egyik vállalkozó, a szakmunkát már ingyen. A szülők fognak össze, hogy ki legyen festve nyáron, mert a festéket még csak-csak megveszi az ovi, de munkásokat már nem ad az önkormi, fizetni meg nincs miből.

Wc-k, a mosdók rendbetétele is adománygyűjtésből jött össze.

Sajnálatos módon, ovi fejlesztésre, bővítésre nincs pénz, de városi szökőkútra, minden évben a gyerekeknek (az adott évben született gyerekek nevével) emléktáblára van.

Tavaly, tíz éve először, gyereknapon az önkormi fizetett minden ovisnak egy gombóc fagyit a helyi cukiban.

2015. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk havi szinten kérik ezeknek a felét.. na ez sok szerintem.
2015. jan. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!