Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 21. kerületi Montessori Mária...

21. kerületi Montessori Mária kétnyelvű óvoda és bölcsőde - milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
Szeretnék minél teljesebb képet kapni. Mennyire vagy vele megelégedve, milyen árai vannak?
2015. jan. 12. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve hívtam őket, akkor 78ezer volt egy hónap + kaja. Ennél többet nem tudok.
2015. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén ezt tudom csak mondani. Amikor meghallottam, úgy döntöttem nem is kérdezősködöm tovább, mert ez nekünk sok :(
2015. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! Közben felhívtam őket, már tudom az árat is. Mi Dimenzió tagok vagyunk, úgy a felét kell fizetni a havidíjnak, az étkezés megy teljes áron.
2015. jan. 17. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


mit jelent hogy Ti Dimenzió tagok vagytok? Hosszabb távon engem is érdekelne a Montessori, és hát az anyagiak miatt az, h csak felét kell fizetni esetleg, nekünk is számítana. Köszönöm!

2015. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olcsó, az biztos, de ha a fővárosban körülnézel magán intézményekben, ennél csak drágább van. Viszont szerintem a Montessori ad a legtöbbet a gyerekeknek. Ha valakinek belefér anyagilag, akkor a legjobb döntés. Engem a nyílt nap, beszélgetés a pedagógusokkal meggyőzött. Voltunk jónéhány másik helyet is megnézni, de itt tetszettek a legjobban a pedagógusok. Nehéz bekerülni, de ha időben jelentkezel nem lehetetlen.
2018. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!