Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Reggel mikor keltitek ovis...

Reggel mikor keltitek ovis gyermeketeket és mikor fekszetek le, mennyi idő kell amíg az ébredéstől a beérésig eltelik?

Figyelt kérdés
Nekem a 3 éves kisfiam nem akar elaludni sose este 10 előtt és persze 7 körül alig tudom felkelteni. Szerencsére 300 méterre lakunk az ovitól de így is mindig majdnem elkések a 8 órás munkakezdésből.

2015. jan. 22. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
3 és 6 évesek a lányok. Este 9kor már alszanak és reggel 6kor kelünk, negyed8kor indulunk. (van egy 1,5 évesem is )
2015. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

2 és 5 éves lányok. Este eddig piszok nehezen aludtak el, fél 10-10 körül. Pár napja külön fektetem őket, először a kicsit 8 körül bebújunk az ágyba aztán úgy 3/4 9-ig simizem és elalszik, a nagyot aztán egyből viszem és 5 perc alatt bealszik.

Reggel 6-kor keltem őket, 3/4 7-kor indulni kell, hogy én is beérjek 8-ra a munkába.

2015. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 5 éves, este nyolckor fekvés,fél kilencre alszik, reggel hatkor ébresztem, és fél hétkor indulunk az oviba, amihez nekünk kicsit több, mint húsz percet sétálnunk kell. Fél nyolckor kezdek a munkahelyemen.
2015. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én sajnos nagyon elhúzom a reggeleket. idő kell mire magamhoz térek, ezért sajnos a fiamat is ebbe neveltem bele.

én 6,30kor kelek, őt 7-kor keltem, kell nekem az a fél óra. 7-től kakaózik, mesét néz, fél 8-kor rakom elé a ruhákat, 3/4 8kor indulunk, 8-kor jön a busz, pár perc alatt az oviban vagyunk. úgyhogy bő egy óra van ébredés és oviba érés között.

Szerencsére az alvással nincs gond. 8-8,15 között bekísérem a szobájába este, nem tudom mikor alszik el. Hébe-hóba előfordul, hogy kihív mert szomjas, mert meleg van, mert hideg van... de megoldottuk. Bekészítve neki zsepi, víz, kis takaró, nagy takaró...

2015. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én este 8-kor fektetem le és meseolvasás után lámpaoltás és alvás.Én 7.15-kor kelek,de a gyerekem van hogy már ébren van és játszik a szobájában.Nem egy nagy alvásigényű kislány.5 éves amúgy.Az oviba 8 óra 35-kor indulunk el,tehát 1 óra 20 perc telik el az ébredéstől az indulásig,persze ha csak nem előbb ébred fel a lányom.
2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 éves lányom, napi szintü könyörgés, hogy feküdjön, aludjon, mert reggel nem bír felkelni. Reggel 6:06-kor kelünk, ill kelek én, míg megcsinálom a reggelijét és a kv-m ő annyival alszik csak tovább. Ha 7:30 előtt el tudunk indulni, jók vagyunk... bár ha munkám lesz valószínüleg át kell korábbra szerveznem az indulást.
2015. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-kor kelünk, 7-kor indulunk, 3 gyerek (1bölcsis,2ovis).

Az egyik szeret sokáig aludni, őt kell noszogatni, de nem vészes.

2015. jan. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lányom 7-fèl8 kor fekszik ès reggel 7kor keltem ès egy fèl 8 ra az oviban van .
2015. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6 éves a lányom. Minden este 8-kor fekszik le, olvasok mesét, legkésőbb háromnegyed 9-kor már alszik. Háromnegyed 7 körül szoktam általában ébreszteni. Fél nyolc körül indulunk otthonról autóval, 10 percnyire van az ovi.
2015. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3,5 és 1,5 éves gyerekeim vannak. Este 9-kor fektetem őket, fél 10-ig azért el is szoktak aludni. Én 3/4 7-kor kelek, 7-ig ők is felébrednek maguktól. Fél 8-kor indulunk a bölcsibe, aztán tovább az oviba. Utóbbiba 8 körül szoktunk beérni.
2015. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!