Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek az ovisjelek nem...

Szerintetek az ovisjelek nem bélyegzik meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekek választják, legalábbis az én időmben nem mi választottuk. Persze minden fiú autót, vagy egyéb "értelmesebb" jeleket szeretnének, bezzeg én megkaptam a borítékot, mintha már akkor eldöntötték volna, hogy én nem leszek "menő". Mintha felállítottak volna egy táplálék láncot, aminek engem az aljára száműztek.

2015. febr. 13. 19:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nagyobbik fiamat beírattam az oviba, mutatta az óvónéni, hogy van 6 "szabad" fiús jelük, válasszak. Megláttam a pöttyös labdát, és azt választottam, mert apjának is az volt a jele :) Aztán mikor az öcskös ovis lett a nagy már sulis volt, a kicsi is megörökölte a pöttyös labdát. Hát remélem nem bélyegeztem meg ezzel egy életre őket :D
2015. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért érezted megbélyegezésnek, mert boríték volt a jeled. :)

Nekem kancsó volt a jelem. Nem hiszem, hogy az egy menő jel, mégsem éreztem magam "száműzöttnek".

Szerintem szuper dolog,hogy jeleket használnak az oviban.

Angliában élünk, a mi ovinkban nincsenek jelek. Anno a 2,5 éves fiamnak a nevét kellett felismernie a fogasán, a kulacsán (egyen óvodai kulacsok) és mindenhol. Szerintem ennél sokkal-sokkal jobb bármilyen jel.

2015. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
8-as: Nálad a pont!!! :-))))
2015. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem létra volt a jelem, de mindössze 153 cm-re sikerült nőnöm :).
2015. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogkefe volt a jelem, mégsem lettem lúzer tőle.

A fiam óvodájában (szintén külföld) sincsenek jelek, ott is a nevet kellene felismerniük. Fiam első dolga volt, hogy ragasztott rá egy motoros matricát. Na tuti ő a legmenőbb srác az oviban.

2015. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Baromság.. Egyébként én 24 éve valaszthattam ( vitorláshajó lett, hiába akartak virágra átdumálni)
2015. febr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
Az én jelem gomba volt...Ebböl mit lehet kihozni?:)
2015. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szív volt a jelem az oviban :) Nem emlékszem, hogy bárki is menőzött volna a jelével :) Nem ez alapján dőlt el, hogy "ki a menő".
2015. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%

Apukám katona volt, így sokat költöztünk. Szóval volt a jelem házikó, aztán vitorlás, végül ásó. Lehet,h skizofrén vagyok???

Amúgy akkor lenne megbélyegzés, ha úgy dőlne, h mondjuk az óvónénik sorba állítják a gyerekeket, és azt mondják "Pistike, te vagy a legszebb, legokosabb, a te jeled az autó. Nézzük csak ki a legcsúnyább, legbénább, övé lesz a boríték... ááá, Béla, te vagy az!"

Mivel teljesen véletlenszerűen dőlt el, és következménye sem volt, semmi jelentősége nincs.

2015. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:
gyesek már a poént sem értik... :)
2015. febr. 13. 21:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!