Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek az ovisjelek nem...

Szerintetek az ovisjelek nem bélyegzik meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekek választják, legalábbis az én időmben nem mi választottuk. Persze minden fiú autót, vagy egyéb "értelmesebb" jeleket szeretnének, bezzeg én megkaptam a borítékot, mintha már akkor eldöntötték volna, hogy én nem leszek "menő". Mintha felállítottak volna egy táplálék láncot, aminek engem az aljára száműztek.

2015. febr. 13. 19:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Én kifli voltam, nem lettem pék, és nem éreztem, hogy ez hatással lenne a személyiségemre. Lányom csoportjában is van egy kifli, tisztára menő a kislány. Nézőpont kérdése, kinek mi a ciki. A lányom pl fagyi, szerintem tök vagány, szuper jel, de mondjuk ha rajta múlott volna, kiscsoportban repülőt választott volna, és mostanra meg is bánta volna.
2015. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Tessék, ezt olvassátok:


[link]

2015. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük, de ez a lista meglehetősen hiányos. Se virsli, se kanál...
2015. febr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vessétek össze! Én hóember voltam, aztán napocska. :) Felolvadt a jég? Mert nem úgy érzem. ( Nagyon zárkózott, szorongós gyerek voltam. Most már felnőtt vagyok, de hasonló kaliberű. )


De baromi jót nevettem a válaszokon! :D Egyik barátnőm mesélte, hogy ő TV volt. Még mindig hallom magamban: " Én TV voltam, de nem az a menő, hanem az a régi, gombos, fekete - fehér! " Szinte éreztem a csalódottságát, nagyon vicces volt akkor. :)


Párom kifli volt, ebből csak annyit tudok áthozni a jövőbe, hogy imád kifliben aludni. :D

2015. febr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Hat kedves barackos 40-es, en olyan jot rohogtem a hozzaszolasodon hogy csak na! :)

Nekem szék volt a jelem. Nem nagyon szerettem, erre emlekszem csak. Igaz akkor mar nagycsoportos voltam. A kis es kozepso csoportot masik oviban jartam, nem emlekszem ott mi volt a jelem. Oszinten szolva magara az ovira sem emlekszem...csak egy-ket emlekem van. En meg emiatt vagyok ki, hogy valami baj lehet velem, hisz a parom olyan dolgokra is emlekszik, hogy ott evett eloszor eleteben valamit...en meg csak egy nyamvadt babara emlekszem, amivel mindig jatszani akartam, de sokszor foglalt volt. :)

2015. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Nekem gyertya volt, aztán macska, de a cicát kértük. Aztán megváltoztattam kutyára.

Nem éreztem a jelem miatt megbélyegezettnek magam.

2016. szept. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 myosotis válasza:
Akkor én szőlő vagyok? :O
2017. okt. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 myosotis válasza:
Amúgy nálunk a gyerekek választják...
2017. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!