Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek az ovisjelek nem...

Szerintetek az ovisjelek nem bélyegzik meg a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Nem a gyerekek választják, legalábbis az én időmben nem mi választottuk. Persze minden fiú autót, vagy egyéb "értelmesebb" jeleket szeretnének, bezzeg én megkaptam a borítékot, mintha már akkor eldöntötték volna, hogy én nem leszek "menő". Mintha felállítottak volna egy táplálék láncot, aminek engem az aljára száműztek.

2015. febr. 13. 19:56
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
54%
Ha viccnek szántad, miért nem abba a kategóriába tetted a kérdést?
2015. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
54%
Csak menti a menthetetlent...
2015. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Na erre varrjál gombot: Az én jelem egy pár virsli volt. :) Tök komolyan mondom, meg vannak a rajzaim, ott figyelnek a sarokban. Először lufi volt a jelem de jött egy gyerek aki nagyon sírós volt és ráadásul már csak a virsli jel maradt. Megkérdezték cserélek-e vele és én ilyen jó fej voltam. Azóta is szeretem a virslit. :)
2015. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%

én alma voltam :) hm szeretem! :D

fiam vitorláshajó. tudod, az a vagány, kék-piros csíkos vitorlása van, tuti menő :D barátja meg a kisautó, már bandába verődnek a tápláléklánc csúcsai :D

2015. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért Kérdező, szeretnél menő jelet választani a gyereknek, mint mondjuk a tablet, okostelefon, Facebook-Google-Viber-Twitter és egyéb nagyon menő nevek-logók? :D A kislányunknak szőlő, mégsem alkesz :D :D
2015. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
48%
en szivecske voltam es a mai napig nagyon elegedett vagyok vele :D a kisfiam meg egy piros rombusz....total csalodott votam, az ö oviaban csak geometriai formak vannak nem rendes normalis jelek...elegge kiakadtam...
2015. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

nekem bölcsiben szivecske volt - érzelmi alapon élem az életem


oviban, meg zászló , jah magyar vagyok :)

2015. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
49%
jo a mo ovinkban egyertelmü volt h a ket legmenöbb jel a napocska em a szivecske en meg a faluban elit gyerek voltam, baratöm szinten (orvos, stb) es eltettek nekünk ezeket a VIP jeleket es kettönk között mi lezsiroztuk :D
2015. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Az ovisokat ez tökre nem érdekli.

Ezt figyeld: én kerítés voltam. :D De sztem passzolt, mert nem voltam egy átlagos gyerek.

2015. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Az én jelem ostor volt...:)

Semmi jele az életemben...

23/N

2015. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!