Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek ez nem sok? Ti...

Szerintetek ez nem sok? Ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
A 6 éves öcsémet az óvodában az óvónők egyfolytában kiközösítettik, rá vannak szállva...Az egyik óvónő papuccsal dobálja, ráncigálja, egyszer meg is ütötte, szerintem ez már kiakasztó.A nagyobb gyerekeknek "karkötőt" készít, de "egyedi" módon: megfogja a gyerekek kezét, és megharapja, szép nyoma marad...Ráadásul csak 4-5 gyerekkel van "jóban", és őket mindenben előnyben részesíti: ha az ovisok fellépnek, az a 4-5 gyerek főbb szerepeket kap, előbb csinálhatja ezt, előbb kapja meg azt...Szerintem kicsit (nagyon) durva amit csinál...A legtöbb anyuka nem mer szólni (valószínűleg nem mer, de nem tom amúgy), csak 1-2 (köztük a miénk is) rajta van az ügyön, hogy elbocsássák azt a vén szipirtyót (min 50 éves, élénk vörös hajú, fekélyes a lába, és elvárja a szülőktől, hogy jobbukást kívánjanak neki, aki nem teszi ezt arra berág)

2015. márc. 25. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj, de nem hiszem el... ilyen nincs már jó pár éve, aki megüt egy gyereket, az már nem igen talál munkát... én is oviban dolgozom és nyugodt szívvel mondhatom, hogy ha ilyen előfordulna akkor első körben a munkatárs menne a vezetőhöz és perceken belül kapun kívül találná magát... még ha azt írtad volt, hogy egyszer előfordul, még el is hinném, de hogy ennyi féle képpen szadizza a gyerekeket és a szülők félnek (mitől is?)... szerintem túl nagy a fantáziád és épp unatkozol :D
2015. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha ebből egy szó is igaz lenne, már rég megírta volna valamelyik bulvár...
2015. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal.A lányom ovijában is volt ilyen óvónő,kettő is sajnos.Nem sokáig voltak ott,az egyik nagyon csúnyán beszélt a gyerekekkel,a másik a kezükre ütött,tockost adott nekik.Hamar ki lettek penderítve.
2015. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
AKkor ne higgyetek nekem!3000 fős faluban lakom, egy csoporttal egy óvónő....
2015. márc. 25. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj az Önkormányzathoz és jelentsd be vagy a vezetőnőhöz.Van megoldás! Én 1 percig sem tűrném az ilyet.Már a TV is kint lenne....
2015. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És anyukátok nem ment be ezek után az óvodába jelenteni,hogy az óvónő mit tett a gyerekével???? Én biztos nem hagynám annyiban! Ez tuti benne lenne a hiradóban,Fókuszban stb... Ha nem jelenti anyukád,akkor nem is igaz ez az egész...
2015. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az a mondat hogy " csak 1-2 (köztünk a miénk is) rajta van az ügyön, hogy elbocsássák a vén szipirtyót" az az akar lenni, hogy szól az igazgatónak, stb...csak gondolom még nem szóltak elegen
2015. márc. 27. 06:22
 8/9 K_Verus válasza:

Ne haragudj, de ez valóban elég hihetetlen. Egyébként mi az, hogy 1 (!!!) óvodapedagógus van a gyerekekkel egész nap? A legkisebb óvodákban (hiába kis falu) is min. 2 fő óvodapedagógus és 1 fő dajka kell hogy legyen, ezért nem hinném, hogy amennyiben ők látják ezeket a "túlkapásokat" ne tennének semmit... Szóval szerintem is kamu szagú.

Azt mondjuk el tudom képzelni, hogy 4-5 gyermek előnyt élvez műsoroknál, mert mondjuk jobban mernek szerepelni, esetleg otthon többet foglalkoznak velük és tudja a pedagógus, hogy rájuk lehet bízni egy hosszabb mondóka betanulását.

2015. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó ne higgyetek nekem, nem is kell....a faszomat kell minden emberbe belekötni ezen a *urv* oldalon
2015. márc. 27. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!