Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szólnátok hozzá?

Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lányom az előző házasságomból és van egy kisfiam az újban. 8 hetes terhes vagyok ( tervezett baba) és a lányom nem akarja elfogadni. A minap a húgommal nagy egyetértésben azt taglalták, jobb lenne ha elvetetném. A húgom jófej velem , azt gondoltam örül a babának. Az anyagi helyzetünk stabil, különben nem szerettünk volna babát. A húgom 2010-ben volt egy abortuszon, mert a párja nem akarta hogy gyerekük legyen. Az én kisfiam az évben született. Lehet féltékeny? Esetleg irigy? A lányom az anyagi biztonságát félti ez nem vitàs. 19 éves lányzó. Nem értem. Mindenki örül neki a saját családom nem.
2014. okt. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de nem értem!Oda írtad hogy tervezett baba,utána meg hogy nem szerettünk volna babát.Most akkor hogy is van?Nekem az előző hàzasságból van 2 nagy gyermekem ès megbeszéltük velük hogy a pàrommal szeretnènk kistesót mit szölnának hozzá.Nagyon örültek az ötletnek.Mi az ilyet előre megbeszéljük nem bejelentjük.Egy életről csak nem a 19 éves lányod fog dönteni?
2014. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes családod van. Én tuti, hogy elküldeném a húgomat melegebb éghajlatra. Hogy gondolkozhat így egy felnőtt nő?? Valószínű, hogy féltékeny, de ilyet sose mernék senkinek mondani, hogy vetesse el a babáját, nemhogy a saját testvéremnek. Ezek után szóba se állnék vele. A lányod meg lázadós korban van, ő majd megbékél vele, egyébként sem tartozik rá. Nem ő dönti el az anyagiakat (gondolom én), hanem te, meg a párod.
2014. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Első: a kérdező úgy értette, hogy ha nem lenne meg az anyagi háttér, akkor nem vállalták volna a babát!! Kis szöveértelmezés: "Az anyagi helyzetünk stabil, különben nem szerettünk volna babát."
2014. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lányom már nem lakik velünk de anyagilag teljes egészében mi támogatjuk. Az öccsét szereti, azt mondja azért nem szeretné az újabb kistesót mert nem vele nő fel. Nem fog testvérként tekinteni rá. Jajj, igen nagyon furik. :(
2014. okt. 30. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irigy lehet hogy o ugy gondolja hogy nem szulne mar 19 eves lany melle. A lanyod is elvileg felnott ember most nyilvan nem ugy all hozza mint egy negyeves gyerek. En elfogadnam hogy ok maskepp gondolkoznak es nem zavarna.
2014. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!