Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok hozzá ha ilyen...

Mit szólnátok hozzá ha ilyen osztálytársad lenne?

Figyelt kérdés
16 éves és az a hobbija hogy kisemlőst tenyészt?

2014. máj. 25. 02:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból nem lehet véleményt alkotni. Szóval semmit nem szólnék, ha ezt szereti, van rá pénze akkor csinálja, pont annyira érdekelne, mintha egy fiú gyűjtene mondjuk focis kártyákat.
2014. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen ismerősöm. 12 eves korától tenyésztett hörcsögöt meg fehér egeret es eladta az állat kereskedésnek. Igen jo zsebpenzert volt belole.
2014. máj. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ettől még bármilyen ember lehet. Legalább van egy hobbija, azzal tölti az idejét, értelmesebb tevékenység mint amit néhány másik 16 éves csinál.
2014. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Huhú, én jól összebarátkoznék vele, mert én meg növényekben utazom, néha a szaporításukkal is foglalkozom. Az állatok is nagyon érdekelnek, úgyhogy szerintem szuperül kijönnénk, izgalmas a hobbija! :)
2014. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik fiatal rokonomnak kiskertje van, mindenféle növényt termeszt, van ár kacsa alakú paradicsoma meg minden jóság :D ÉS fiú, de teljesen normális, nagyon jófej gyerek.

Érdekes hobbi, de valószínűleg később is ezzel szeretne foglalkozni, és most nem tudja más formában űzni :D

2014. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is jóba vagyok vele csak sokan kiközősítik
2014. máj. 25. 18:39
 7/12 anonim ***** válasza:
milyen kisemlőst tenyészt. hát mindenkit más érdekel, ő a kisemlősökkel szeret foglalkozni, más a focival, a harmadik néptáncolni szeret. szerintem hülyeség emiatt bárkit is elítélni, főleg 16 évesen gyerekes ez az egész... vagy mi a bajuk ezzel a kisemlőstenyésztéssel? olyan sok van neki?
2014. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ő tényleg komolyan gondolja több tenyész àllata van most jelenleg 13 de még bőviti egyébként nyuszi kiàllìtásra jàr velük meg ilyeneket nem értek hozzà csak amit elmondott róla
2014. máj. 25. 22:40
 9/12 anonim ***** válasza:
nem értem, miért közösítik ki... csajról van szó? akkor megérteném, mert a nyulazás inkább fiús hobbi
2014. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen lányról van szó törpe nyuszijai vannak
2014. máj. 26. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!