Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit lehet tenni azokkal az...

Mit lehet tenni azokkal az óvónőkkel, akik pénzért cserébe bánnak szépen a gyerekkel?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Óvodai hálapénz? Na szép...

Jelenteni kell. Van az óvodának vezetője, van fenntartója.


Amúgy leírnád a pontos sztorit? Mert nem mindegy, mi, hogyan történt, hogyan jutottatok el idáig.

2015. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Bizonyítékot szerezni vagy tanúvallomásokat és feljelentést tenni a rendőrségen. Közfeadatot ellátó személy vagy mittudoménmi, nem fogadhat el pénzt.
2015. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Az igen, már az oviban is van hálapénz...???
2015. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Na, ez az, amit nem tudok elhinni...
2015. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
ilyen nincs-én óvónő vagyok.a szülők szoktak hozni névnapra,karácsonyra,pedagógus napra,esetleg nőnapra virágot,apró ajándékot,de pénzt soha.ilyet még csak nem is hallottam.a gyerekeket egyformán szeretjük,differenciáltan bánunk velük,ami nem azt jelenti,hogy az egyiket simogatjuk,a másikat,akinek az anyukája nem hozott ajándékot,azt lenézzük,hanem a helyzetnek megfelelően,képességeitől függően fejlesztjük
2015. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy ezen bezzeg felháborodnak az emberek, az viszont teljesen rendben van, ha az orvosoknak minimum több 10.000-et kifizetünk csak azért, mert kegyeskedett nem egy darab szarként bánni velünk, például szülésnél...ők ráadásul százezreket keresnek, nem 100.000 forint körül, mint az óvónők, akiknek még szükségük is lenne rá. Ezzel nem az orvosokat szidom, félreértés ne essék!!!! Csak szerintem, ha az egyik szakmánál elfogadott, akkor a többinél is legyen az, vagy az egyiknél se legyen elfogadott..ennyi. Ja, amúgy nem tartom normálisnak a hálapénzt óvodában, tehát nem azért mondtam! Én soha nem fogadnék el pénzt szülőtől, így sem, hogy nem keresek valami jól...finoman szólva. Szóval nem azért mondtam a fentieket, mert egyetértek a hálapénzzel...
2016. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg fordítva gondolom: ha a pedagógusoknak és az összes többi szakmának ez tilos, mert etikátlan, akkor egy orvosnak még inkább az!!
2016. jan. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!