Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben? Fizetnétek vagy reklamálnátok?

Figyelt kérdés

Kisfiam nagycsoportos. Nemrég volt náluk fényképész. Kértünk olyan képet, amin Ő szerepel a 3 legjobb barátjával. Ma kaptam meg a képet, és teljes a döbbenetem. Egy kisfiú olyan pofát vág, mintha éppen akkor látta volna az ördögöt, a másiknak meg olyan tartása van, mint egy öreg, görbe fa.

Mi egy szép emléket szerettünk volna az ovis barátokról, de ez a kép szörnyű! Most azon az állásponton vagyok, hogy visszaviszem az oviba és megmondom, hogy én ezt nem kérem, nem vagyok hajlandó érte pénzt adni.

Nem vagyok szarrágó, nem az a 400 Ft, de vannak elveim. Ha én fényképész lennék, ilyen munkát ki nem mernék adni a kezemből.

Nagyon fel vagyok háborodva!


2015. ápr. 29. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Kifizetném, mert évek múlva jó poén lesz a gyerekeknek:)


Szerintem túlreagálod. Én az ovis képen féloldalt állok, mert bedurciztam a barátnőimre.

2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%
Visszaadni.
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Eddig 3 ember látta rajtam kívül, kettő azt mondta hogy Ő nem tartaná meg, nem adna érte pénzt, a 3. pedig azt mondta, dobjam a tűzbe.
2015. ápr. 29. 21:04
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem később poén az ilyen kép, akkor is jóbarátok, akkor is emlék, ha épp furán néznek ki rajta. Mosolyognék rajta egyet és eltenném, nagyon túlreagálod.
2015. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

1. vagyok.

A 3 legjobb barátjával pedig csak összefuttok még együtt: ballagás, óvoda, nyár stb.

Majd készítsz te egy kevésbé beállított képet róluk.


Vagy kérdd meg az óvónőket, nálunk is van bent fényképezőgép, szokták őket fényképezni.

2015. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
készítesz, bocs.
2015. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Minden kép egy emlék. Nyilván nem örülsz neki hogy így sikerült, én sem tenném. De csak egy kép. És igen, biztos lehet csinálni még sok másikat. Nem kell hozzá fényképész.
2015. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Én sem csinálnék belőle ügyet.Nálatok nem úgy van,hogy kaptok a képekről egy kicsi mintát,és azt lehet rendelni ami tetszik?
2015. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy lehet csinálni másikat. Akkor miért fizessek ezért?
2015. ápr. 29. 21:37
 10/21 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy volt, hogy le kellett adni, hány darabot kérek a gyerekről, kérek-e csoportképet és kérek-e valakivel közös képet. Megkaptuk a képet + a számlát róla, nem volt semmi választási lehetőségem.
2015. ápr. 29. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!