Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan normális felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan normális felnőtt férfi, aki házasságra, gyerekre, nyugodt életre vágyik?

Figyelt kérdés

( Ha akad, fényképes bemutatkozó levelét privatban várom!)

Sajnos azzal szembesülok minden új ismeretség esetén , hogy még az idősebb férfiak is csak a szexre hajtanak (25+)

Ezt most komolyan kérdezem, nagyon maradi ha én csak nyugodt életet szeretnék gyerekekkel, házzal , kutyával és jó parkapcsolattal ?


2015. ápr. 24. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
elég idillikusan hangzik. Mit dolgozol?
2015. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak, de biztos, hogy nem itt próbálnám megtalálni őket a helyeben, inkább társkeresőkön.
2015. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Amúgy, ezt férfiként is lehetne kérdezni a nőktől :) Az én párom azért tett ki, mert én gyerekre, házra, kutyára vágytam, ő meg még úgy gondolta élni akar... Szóval ez inkább a jelenlegi generációból hiányzik
2015. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Azok az idők már elmúltak.
2015. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mintha álláshirdetésre jelentkeznék, de komolyan. Mit képzelsz te magadról idióta pi*csa?!
2015. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Attól hogy nem akarnak gyereket házat kutyust meg gyümölcsfákat meg lekvárfőzést meg közben omnia kávét iszogatni attól még akarnak a férfiak is normális komoly kapcsolatot, amihez nem mindenkinek társul hozzá egyből ez a sok feltétel.

Ergo nem csak szexet akarnak.


De elsőre ez bemutatkozáskor ijesztő lehet egy férfi számára, azért vannak akiknek kell pár év együttélés miután erre hajlanának.

2015. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Gyerekre nem vágyom és ez talán nem is fog változni, de házasodni szeretnék és nyugodt életre vágyom.


24/F

2015. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
komoly párkapcsolatra, akár házasságra is, de gyerek nélkül. így már nem jó gondolom.
2015. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Férfiként ugyanerre vágytam.Mikor már minden megvolt(még ház is),na akkor szoktak a nők még többet akarni(tisztelet a kivételnek).Ezt 2x eljátszották.Gondolod,hogy mégegyszer akarom?.Most is megvan minden,de a házasság nélkül legalább nyugi van.
2015. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de nem kellenék neked, mert ronda vagyok és alacsony.
2015. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!