Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti is kaptok fél évi/év végi...

Ti is kaptok fél évi/év végi értékelést a gyerekekről? Egyetértetek vele? Ma reggel kaptam meg én is, még sosem láttam ilyet.

Figyelt kérdés

nálatok milyen lett az értékelés?

nálam alapból nem rossz, de olyan dolgok is vannak, amikkel nem értek egyet.



2015. jún. 12. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Oviban? Nem, még sose kaptunk! Kellene?
2015. jún. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

Kérj fogadó órát az óvónéniktől, és beszéld meg velük. Mondjuk én nem agyalnék sokat ezen...nálunk számítógépes rendszert vezettek be központilag és a gyerekek értékelésénél különböző területekhez volt 5 rövid szöveg és azokból kellett egyet X-elni...volt, hogy adott gyerekre egyik sem illett, de ugye muszáj volt választani...

Szóval én erre nem adnék...

Beszélgetést kell kezdeményezni az óvónénikkel azokról a dolgokról, ami kérdést vet fel benned, de ezeket a szöveges dolgokat (pláne, ha géppel kénytelenek végezni...) nem szabad véresen komolyan venni. Ha a gyerekkel megoldandó gond van, arról úgyis tudsz, mint szülő...

Ne aggódj, kommunikálj! :)


Egy óvónéni

2015. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

nem tudom, lehet ovija válogatja. de én örültem neki

el is beszélgettem ma az óvónénivel

2015. jún. 12. 12:58
 4/16 anonim ***** válasza:

mi kaptunk

1 pont volt csak amivel nem érettem egyet az a passzív szókincs :-)

a többi korrekt volt

2015. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

passzív szókincs? nekem ilyen nem volt

mit írtak neked oda?

én az ok-okozati összefüggést "sérelmeztem", ez hiányos, de van, csak fene se tudja

2015. jún. 12. 13:08
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, nekünk géppel töltött van, nincs rajta toll nyom, tehát gondolom, ez is ki lett nyomtatva
2015. jún. 12. 13:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy újra visszakérdezek, de ezt mindehol kellene kapniuk a szülőknek? Vagy csak bizonyos korosztálynál?
2015. jún. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kid csoportos a fiam, nem tudom, hogy más oviban adnak-e ilyet.
2015. jún. 12. 13:36
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Igen, kaptunk.A mi ovinkban (és Szolnokon a többiben) is kötelezően csinálják, A Difer-tesztet ha jól tudom, fél évente.Nem könnyű, és az óvónők véleményét is megosztja. Egyesével mentünk meghat.időpontra az érintett óvónénihez, ki elmondta, hogyan teljesített a gyerek, kérdés feltevésre volt lehetőség. Nálunk a lehető legjobban sikerült a tesztje lányomnak, kiemelték tájékozottságát, logikáját, szókincsét és ok-okozati összefüggések témájú feladatokban való ügyességét.
2015. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
NÁlunk nincs semmi ilyesmi ,és még nem is hallottam ilyenről kiscsoportban.
2015. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!