Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülinapra a tortát ovi előtt...

Szülinapra a tortát ovi előtt reggel veszed meg, vagy előző nap már hazaviszed és reggel viszed be az oviba?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én előző du. vettem meg, és másnap reggel vittem be az oviba.
2015. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző nap vettem meg.
2015. febr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

most előző este vettem meg, tescos tortát vitt, azon rajta van meddig tárolható.

előző szülinapján délelőtt vettem meg és berongyoltam vele ebédre. nincs jelentősége, csak tedd hűtőbe ha előbb veszed meg

2015. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A cukrászdák rendszerint 10-kor nyitnak, amikor én már rég dolgozom, de amúgy nálunk lehet a menzaszállító cégtől is rendelni. Amit reggel veszel meg, azt is előző nap sütötték még, sőt ha te sütöd, te sem éjjel fogod megsütni, hanem előző este.
2015. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9-kor nyit a cukrászda, akkor szoktam elhozni.
2015. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az ovival szemben van a cukrászda. 9-kor nyit, de meg lehet úgy beszélni, hogy kifizetem előre a tortát, reggel fél 8-kor bekopogok érte és a cukrászok kiadják. Így nem kell hazahozni, itthon tárolni. Főleg, hogy itthonra én szoktam sütni egy kis tortát, vagy ha nincs időm, zsúrtorát veszek, az oviba pedig figurás tortát szoktam csináltatni, ami kb 20 szeletes (ott van bőven, aki megegye), némelyik el sem fért volna a hűtőnkbe. :)
2015. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 8-kor kezdenek a cukrászüzemben, és én direkt kértem, hogy aznap reggel, frissen csinálják meg. 11 körül mentem érte, egyből vittem az oviba.
2015. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző este veszem meg és reggel viszem be a gyerekkel együtt. Mivel dolgozom, nem érek rá még délelőtt tortáért flangászni.
2015. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző este veszem meg és reggel számlástul mindestül viszem az oviba .adig a hűtöben tartom .
2015. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!