Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Van itt olyan akinek a kisgyer...

Van itt olyan akinek a kisgyereke (fiú) hosszú hajú?

Figyelt kérdés
Mit szólnak ehhez az oviban vagy egyéb helyeken? Más szülők vagy óvónők be szoktak szólni? És a gyerekek?
2015. jún. 23. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, hogy mennyire hosszú.

Láttam már ízlésesen picit hosszabb hajú kisfiút, akinek még jól is állt.

Gondolom, nem a derekáig ér.

Egyébként ő nem engedi a rövidre vágást, vagy nektek tetszik így?

2015. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

fiam ovistársa hosszú hajú. óvónők sokszor kérték a szülőket, hogy csináljanak valamit, mert folyton a szemében-szájában van a haja. akkor 2-3 hétig vagy hajpántot adnak rá vagy kis csattokkal hátra fogják. aztán elhagyják, és megint jön a kérés... :)

én 1 évig azt hittem, hogy kislány, főleg mikor kis csatocskákkal tűzték fel a haját :D

én se értem, lehet hosszú, de akkor hordható, ne olyan, hogy a szájába lóg bele és semmit nem lát. gondolom ha normális frizurája lenne akkor nem szólnának az óvónők

2015. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Fiamnak nem rég vágattuk le. Vállig ért de régebben volt hosszabb is és szőke göndör. Elöl vágtam neki mindig, hogy ne zavarja. Oviban sem panaszkodtak, csak úszáson mert nem ment rá az úszó sapka. Azért vágattuk le végül, mert nem csak hosszú hanem sok is a haja és a nsgy melegben ami volt megsült alatta.
2015. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Utolsó, mi a bajod? Gondolod, egész nap itt ül mindenki?


Kérdező, kisfiamnak is volt hosszabb haja, általában furcsállták. Óvodás korára levágattam neki.

2015. jún. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajpánt és csatt egy fiúnak nagyon béna, írta korábban valaki, hogy így oldották meg. Felnőtt férfiakon is az egyébként. Ha zavaró bármiben és ezért el kell csatolni, akkor már ott van a kérdés, hogy minek ez a gyereknek ugyebár, ha kényelmetlen... Van olyan gyerek, akinek jól áll a hosszú haj, de erősen függ a haj minőségétől, ápoltságától is. Én nem növesztem a fiam haját, de nincs vele bajom.
2015. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

üdv,


nekem olyan 13 éves koromban volt hosszú hajam, (saját akartból). Sokan mondták, hogy jól áll, és nekem is tetszett. Egyébként nagyjából ezek a hátrányai:

Macerás tisztítani - Megszokás kérdése.

Hátulról nézhet ki úgy, hogy lány az illető - Ezt megoldja egy kis izom, vagy kizárólag fiús ruhák.

NEM szabad hagyni, hogy elől hosszú legyen, mert károkat tesz a szemben! Vagy esetleg hátra lehet söpörni, nekem is úgy volt

Göndör hajjal jobban néz ki, mert akkor kicsit tartja magát a haj, sajnos nekem egyenes :\

Ha ezek a problémák orvosolva vannak, akkor nem nagyon fognak szólni érte, gyerekek sem! Nekem sem nagyon szóltak be semmit.


(egyébként most 15 vagyok, szóval nem volt régen)


Remélem segítettem, szép napot!

2015. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem birom a hosszú hajat fiunál. Kisfiamnak 1 éves kora ota rövid a haja. Nagyon csini uszo frizurája van. Körbe géppel sünire, felül olloval vágva. Férfiaknál sem birom a hosszu hajat!
2015. júl. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!