Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mennyire elfogadható,hogy az óvónő ütéssel(gondolok itt mondjuk egy popsira verésre)fegyelmezi a teljesen kezelhetetlen gyermeket?Szerintetek ez semmilyen helyzetben nem elfogadható?

Még nem vagyok óvónő,de az leszek és az óvodában,ahol gyakorlaton vagyok van egy teljesen kezelhetetlen kislány,anyuka fiatalon szülte,egyedül neveli és nem igen tud mit kezdeni vele.Mikor az oviba kerültem először meglepődtem,hogy kicsit keményen bánnak vele,de pár nap után nekem is sok lett,pedig rengeteg türelmem van,úgy igazán még nem húzott fel gyerek,pedig jó régóta foglalkozom velük,de most nekem is elszakadt a cérna.

Én még nem találkoztam ilyen neveletlen,szemtelen gyerekkel,de még a nyugdíj előtt álló óvónők sem.

Szóval a kérdésem az,hogy teljesen elfogadhatatlan-e,hogy néha kap egy-kettőt a popsijára?Óvónők véleményére kifejezetten kíváncsi vagyok:)



2015. júl. 25. 20:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha az anyját nem zavarja, akkor bántalmazhatsz egy gyereket? Ebben látod tényleg a megoldást?? Sajnos az emberek, kollégák eltanulják egymástól a rossz reakciókat is. Ez még nem menti fel őket a felelősség alól. Nem üthetnek meg se gyereket se felnőttet basszus. Mit lehet ezen magyarázni??
2015. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet,vagyis megteheted csak akkor tuti hogy feljelentenek érte,a mi ovinkba nincs még büntetés sem (ami azért néha kellene),inkább valami büntit találj ki az elfogadhatóbb a szülőnek is mint az önbíráskodás.Tudom hogy neveletlen és az ilyenekre nem igazán hat semmi,sajnos a mi csoportunkban is van 2 ilyen gyerek akik igazi veszettek.../egy anyuka
2015. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%

Szia!

Én nem vagyok még óvónő de arra a szakra tanulok. Igazából egg gyermeket soha nem szabad megütni, mert akármi baja történhet, de ha popsiütésről van szó akkor nincs baj. De azért azt se vidd tulzásba.

-Andrea

2015. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Kedves Andrea!

Melyik iskolába jártsz, ahol azt tanítják, hogy a popsira ütés nem számít? Ilyen hozzáállással inkább felejtsd el az óvónői pályát!

2015. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nem vagyok óvónő nem is értek a szakmához, de szerintem értelmes véleményen vagyok . Persze néha néha jó lenne oda ütni egy gyereknek mert egyszerűen idegesít. De persze egy óvodában ezt nem lehet ahogyan azt én tudom. Néha néha játékosan elpaskolhatod a fenekét. De fontos hogy szeressen és tiszteljen a gyerek , mert akkor halgat rád, ha a többi óvónővel nem , de téged nem fog idegesíteni...
2015. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!