Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Külföldre költöztünk fél éve....

Külföldre költöztünk fél éve. A lassan 5éves kislányom most kezdte az ovit. Az első 4nap 3órát volt, ma 5 órát. Ma sírt az oviban kicsit, este itthon nagyon. Mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mivel segíthetnék neki? Úgy a nyelvet nem beszéli még és jövő héten egy órával többet kell lennie,mert én sem leszek már otthon. Féltem őt!

2015. aug. 10. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért sír, mert eddig poénnak vette, aztán pár nap után leesett neki, hogy ez már állandó állapot lesz. Bele fog jönni, és majd jól érzi magát, ha már tud kommunikálni. Próbálj lehetőségeket keresni, hogy minél gyorsabban megtanulja a nyelvet.
2015. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Elvittük a kedvenc babáját,megbeszéltük,ha hiányzok azt megszeretgeti.2x ment ki hozzá. Picit sírt,de azt mondta azért, mert a meséhez be akarta vinni a babáját,de elvette az óvónéni tőle,de ahogy sírni kezdett visszaadta. Mikor mentem érte,nem akart hazajönni. Reggel sokat beszéltünk, meséltem neki,hogy én is féltem először,de utána szerettem járni. Na meg suliba járok hétfőtől másik városba és mondta, hogy ne menjek el,járjak itt helyben. Látszólag beleegyeztem. Így megnyugodott.
2015. aug. 11. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!