Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma voltam tanácsadáson és a...

Ma voltam tanácsadáson és a védőnőm mondta, hogy keresett engem a múlt héten, de nem voltam itthon, így majd jövő héten eljön valamikor. Mit néz ilyenkor? 29 hetes vagyok első babával

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
olyan dolgokat amik neked természetesek, hogy vannak... víz, fűtés, fürdőszoba... :)
2014. dec. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan ezt mondta: "Elmegyek, mert meg kell néznem, hogy van-e kiságyatok!" :D

De nekem (hálistennek) csak a 38. héten jött. Szerintem a 29. héten lehet, hogy csak beszélgetni akar, elvégre nem feltétlenül kell már kész lennie a babaszobának.

2014. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem elsőnek a 14.héten jött :/ egyből azt kérdezte hogy hol lesz a baba?!!! Erre volt kíváncsi,meg elmondta hogy mit érdemes és mit nem venni...... De igazából azért mennek hogy felmérjék a körülményeket.
2014. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyit mondot először mikor voltam hogy majd eljön és megbeszéljük hol legyen a kiságy. Azóta sem jött.
2014. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. dec. 3. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen jött, 1 percet össz vissz ha maradt, kabátját le se vette. Csak benézett a szobába és kérdezte hogy itt lesz a baba? Meg hogy hogy vagyok? És már ment is. Ilyenkor sztem ha visszamennek a munkahelyükre beírják egy kis füzetbe hogy minden oké :)
2014. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!