Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire lehet laza, menő,...

Mennyire lehet laza, menő, vagány stilusú egy óvónő?

Figyelt kérdés
a véleményetekre vagyok kiváncsi,kinek mi fér bele,és mi zavarhatja a gyermek fejlődését?gondolok itt tetoválásra,testékzserre,különleges hajra,körömre stb
2015. aug. 17. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem ez nem érdekel szülőként. Az érdekel, hogy életvidám legyen, pörgős, laza, barátságos, a gyermekem érezze jól magát, nevessen sokat, és legyen biztonságban. Hogy hol van piercing a nőn vagy milyen a haja... részletkérdés. N32
2015. aug. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Hát lehet túl maradi anyuka vagyok, de én nem szeretnék a kislányomnak egy piros hajó, tetkós, orrpiercinges óvónénit.
2015. aug. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az óvónő is ember... a nagyon extrém testékszereket szerintem egyébként nem csak a szülő ellenezné, hanem maga az intézmény. a nagyon extrém köröm (pl többcentis hosszúság, hegyes vég, hatalmas 3d-s mintázat) meg egyszerűen hordhatatlan abban a munkakörnyezeteben, ezt a munkát nem lehet ellátni hatalmas karmokkal. de egy egyedi mintázatú műköröm meg egy vagányan nyírt és színezett haj mindenkit feldob. még a gyerekeket is
2015. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tök mindegy, hogy néz ki az óvónő, csak bánjon jól a gyerekkel, szeresse. És a gyerek szívesen legyen vele.

Szerencsére az óvónő kinézete miatt nem sérül a gyerek fejlődése...

2015. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.azért ő egy követendő példa,és,ha az ő hatására akarnak körömlakkot,meg csikokat a hajukba,az nem biztos,hogy jó dolog.
2015. aug. 17. 13:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy. Attól még nem kell megkapniuk, amit kérnek.
2015. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk az egyik óvónőnek van orrpiercingje és egy más színnel festett hajtincse. Abszolút nem zavaró. Körmét nem festi. Ha hupilila lenne, engem az sem zavarna. Nem ezen múlik.
2015. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Engem szülőként sokkal jobban zavar az olyan óvónő, aki nem a gyerek életkori sajátosságai szerint dolgozik, nem vidám, nem tart fegyelmet, mindenhol problémát keres, vagy mondjuk nincs humora. A külsőségek nem érdekelnek, nekem semmit nem számít. A gyerekek meg először talán elcsodálkoznak, de szerintem sokkal elfogadóbbak, mint a felnőttek. De az etikai kódex miatt nem árt vigyáznod. :)
2015. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.csak pici tetkóm van,diszkrét.egyébként abszolút nem vagyok pályakezdő,csak a véleményekre voltam kiváncsi.nyilván egy óvodapedagógus azért "szelidebb,szerényebb" stilust képvisel,a nagyon extrém divatot követők nem ezt a pályát választják
2015. aug. 19. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

5.

egy 3-6 éves gyerek nem úgy lát követendő példát egy felnőttben, hogy (komolyan) műkörmöt meg melírt akar. ha fel is merül benne, egy-két racionális szülői mondat után szenvedés és hiányérzet nélkül fogja elvetni. viszont emlékszem a saját gyerekkoromból (már nekem is van lassa ovis korú gyerekem, nem kibickedek a rovatban :-)), hogy igenis megláttuk az egyedit és tetszett, ha valaki nem volt teljesen hétköznapi, ízlésesen volt feltűnő és tűnt ki a "szürkeségből". az ilyen korú gyerekek nem egy az egyben utánoznak, de azt már nézik, melyik felnőtt néz ki "menőn" - és majd felnőttként akarnak rá hasonlítani. ha addigra el nem felejtik :)

2015. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!