Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hatalmas dilemma, az utolsó...

Hatalmas dilemma, az utolsó pillanatban váltani, hogy együtt lehessenek? Esetleg óvónők véleménye?

Figyelt kérdés
4 és 2,5 éves kislányaimról van szó... a nagyobbikkal tavaly iszonyat nehéz évünk volt az oviban, az utolsó napon is pityergett, nem tudott feloldódni, megnyílni... nagyon szerettük volna ha idén a Húgával egy csoportba kerül, de úgy tűnt nem lehetséges, ezért őt bölcsibe írattuk... erre ma kiderült, ha másik csoportba átíratom a nagylányt, akkor a kicsit is felveszik az oviba, s járhatnak együtt... hatalmas a dilemma, mivel tennénk jót? A nagylánynak mindenképp az egyik óvónénije új lesz, ezen túl nem is szerette meg a csoportját, egy kislánnyal barátkozott, de ő elballagott... a picit nem félteném az ovitol, szobatiszta, okos-nyitott kislány... borzasztó hirtelen jött ez a lehetőség, ezért érdekel a kívülállók véleménye... nem beszélve, hogy így egy helyre kellene csak menni reggelente, s délután, a bölcsiben van 1 hónap nyári szünet, ami az oviban nincs, így ez is nagy könnyebbség lenne a későbbiekben.... A nagylány először azt mondta maradna a csoportban, de most már azt mondja menne a Húgival oviba...
2015. aug. 28. 17:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy szept. 7-én kezdenének csak...
2015. aug. 28. 17:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A picit nem félted,a nagy nem szerette a régi csoportot, nektek is egyszerűbb, akkor mi a kérdés? :) Én vinném!
2015. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ,én is egyre több érvet sorakoztatok amellett, hogy váltsunk, csak olyan hirtelen jött, nem akarok elhamarkodottan dönteni... most kicsit gubancos lesz a kezdés, de úgy érzem hosszútávon jó döntés lehet a váltás...
2015. aug. 28. 17:47
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek a második válaszolóval :)
2015. aug. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
menjetek oviba. az én fiam se szerettte az első csoportját, én félévkor váltottam, mert láttam, hogy szenved. a másik csoportot nagyon szereti.
2015. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vinném :)
2015. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem látom ebben a dilemmát.


egyébként azt gondolom, hogy ha egy gyerek 1 év alatt nem tud feloldódni, akkor nem a gyerekben van a hiba. már csak ezért is vinném, a többi már csak hab a tortán ;)

2015. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megerősítéseket! - vàltunk, este beszéltem az ovi vezetővel, hétfőn jönnek hozzànk az új óvónénik... beszéltem a mostmàr volt óvónővel, és miutàn finoman közölte ő màr nem tud mit kezdeni a lànyommal, mert nem nyílik meg, nem fogadja el őket... hàt nem kérdés, bizalommal telve vàgunk neki a közös ovis éveknek!
2015. aug. 29. 09:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Járjanak egy csoportba,ezt választanám!
2015. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!