Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, a barátom már...

Szűz vagyok, a barátom már nem. Még nem vagyunk együtt régóta, de biztos lesznek elvárásai. Hogy kéne kezelni a helyzetet? (17L)

Figyelt kérdés

Még nem beszéltünk erről, mert még tényleg nem vagyunk együtt régóta, de tudom, hogy nem szűz én viszont igen. Ráadául nagyon gátlásos is vagyok. Nem akarom elrontani ezt, de nem akarom, hogy rossz legyen neki vagy mittudomén. Szóval tanácstalan vagyok. Hgy lehet JÓL kezelni ezt a helyzetet?

(Ő is 17 éves.)



2013. okt. 26. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne add könnyen magad, várj egy pár évet!Csak akkor érdemel meg.
2013. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen baromság,ez első? Takarodj már.

A szexualitás egy kapcsolat alappillére.


Kérdező,ne dobd oda magad csak hogy neki jó legyen.Ha érzed hogy szereted és kívánod és ő sem erőlteti akkor feküdj le vele.

De ha éveket akarsz várni akkor neked még nem való kapcsolat.

2013. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Várasd minél tovább és csak abba menj bele, amit Te is akarsz!!!
2013. okt. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne azért feküdj le vele, mert ő akarja. Akkor feküdj le vele, ha Te akarod.
2013. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi extrán nem kell kezelned a helyzetet!!!

Csak abba menj bele, amit akarsz. Ne engedj semmit, ha nem tetszik! Védekezzetek! Egyébként az ő dolga az is, hogy ellazítson, hogy ne félj mellette ezektől a dolgoktól. Ha ez nem megy, akkor nem ő a te embered. De akkor amúgy ne is tartsd magad mellett! Ne várjon rád hónapokig, ha te érzed, hogy nem fogsz vele szexelni!

Tapasztalatlan vagy, gondolom ettől is félsz. Ha arra kerül a sor, majd tőle kérdezd meg, hogy mi esne neki jól! Amellett persze, hogy kísérletezhetsz.

2013. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha értelmes megérti h nem tudod olyan jól csinálni hisz nem csináltad és mivel lány vagy neki kell elsőnél jobban figyelni de ha kitapasztaljátok 1mást minden rendben lesz nyugi :)
2013. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
figyelj ha ugy gondolod h mar odaer a kapcsolatottok h szereted annyira h mar ugyis kimutasatok egymas erzelmeit akkor fekudj le vele ..nincs abba semmi baj ha elso alkalommal enm elegited ki oralisan ..megfogja erteni ..pl nallam a baratom regebbota csinlta nekem mig en neki nem ..a lenyeg h jol erezd vele magad mardj nyugott es csak egymasra koncentralj es hidd el jo lesz..de idovel meg megjobb :)
2013. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!