Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ciki vagy nem ciki?

Ciki vagy nem ciki?

Figyelt kérdés
Ha a gyerek két napig viseli ugyanazt a ruhát (ha nem lesz koszos) az oviban?
2015. nov. 17. 17:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Remélem te vagy az ovis, nem pedig egy anyuka...
2015. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem az!

Csak azért, mert nem koszos, akkor sem adnám rá másnap ugyanazt.

Még itthon vagyok a gyerekemmel, nem vet fel minket a pénz, de itthon is minden nap tiszta ruhát adok rá.

Óvodában meg pláne azt adnék.

Ciki lenne, ha valamelyik anyuka vagy gyerek észrevenné...

2015. nov. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

enyém ha tiszta marad akkor 2x veszi fel a nadrágot és a pulcsit is. most, hogy kabát van rajta az udvaron, így van, hogy 3x is felveszi a pulóvert. a nadrág az necces, mert általában összesározza, így azt inkább naponta cserélem, de tényleg ha olyan, akkor megkapja másnap is, én is többször veszem fel a nadrágomat :)

de pólót, fehérnemű soha nem vesz fel többször, az tényleg ciki lenne ha másnap is abban a pólóban lenne mondjuk :)

2015. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Attól függ melyiket....

Pólót,atlétát,harisnyát,bugyit,szoknyàt naponta tisztát kap. Viszont a kinti nadrágot akkor cserèlem naponta ha koszos lesz illetve 2-3 naponta,szerencsére tud a ruhàira vigyázni. Még a pulcsit szoktam neki 2-3 naponta cserélni,mivel az csak kint van rajta a kabát alatt!

2015. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért ne vehetné fel kétszer pl. a farmerszoknyát vagy a kötényruhát (ha alatta póló van, és azt tisztát kap)? Persze, pólót, fehérneműt minden nap tisztát vesznek. 3 lányom van, így is tele a szennyeskosár mindig...

Meg pl. én biztos nem tudnám megmondani, melyik ovistársukon van két napja ugyanaz a nadrág, mert nem figyelem, nem jegyzem meg.

2015. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Na igen aki ilyesmit megjegyez,hogy melyik gyerek jött másnap is ugyanabba a ruhába. Unalmas egy élete lehet,hogy ilyen dologgal foglalkozik.

2015. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem cikinek mondanam. De én minden ruhát cserélek a gyerekeken. Így szoktak meg.
2015. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lányom barátnője/ovistársa mindig 2 napig hord egy ruhát. Nem figyelem, de mivel nap mint nap látom (szinte naponta itt van nálunk) így nem nehéz észrevenni. Neki az anyukaja külföldi, így lehet hogy náluk ez a szokás, vagy így nevelkedett.
2015. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bár én is lecserelém minden nap, mert rengeteg ruhája van, plusz szárítógépet használok, tehát 3 óra alatt mosással együtt "kész" vannak a ruhák. De nekem nemrég pont az óvónő jegyezte meg,hogy nem voltak kint, nem koszos a nadrág, jó lesz az még holnap is.

Ha tényleg nem koszos, miért is ne mehetne abba?

2015. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
Lányomon ,ha nem ete le nem koszos akkor ,ruhája,poloja ,2 napig hordja legingset is főkép összel télen .nadrágot,harisnya,zokni,bugyi az tisztát kap minden nap .
2015. nov. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!