Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szülőként megharagudnál ilyen...

Szülőként megharagudnál ilyen dolog miatt?

Figyelt kérdés

Az oviban a szünet előtt egy kirándulást szerveztünk az óvónőkkel egy játszóházba amit én állok anyagilag.

Ezt a szülők is megtudták és teljes felháborodást váltott ki.

Most mindenki úgy néz rám mint egy véres rongyra. De igazán nem tudom mi ezzel a probléma.



2015. dec. 7. 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
42%
Mert korlátolt ősanyák. A szó minden negatív tartalmával együtt. Agyilag nem jutnak el odáig, hogy te a gyerekeknek akarsz örömöt szerezni. :(
2015. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
86%
Szóval meghívtad az egész ovis csoportot egy játszóházba? Bocs, lehet, hogy csak nekem nem egyértelmű!😊
2015. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
92%

#1 vagyok.

Én nem megharagudnék egy ilyen miatt, hanem megköszönném, és megkérdezném, hogy tudok-e valamiben segíteni, vagy szükséges-e esetleg beszállni valamivel.

2015. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
36%
És te ki vagy a történetben? Ovodavezeto? Akkor megkoszonnem és orulnek0neki. Szülő? En is felhaborodnek, mert rongyrazast sugall.
2015. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:

Lényegében igen. Már tavaly is volt róla szó, hogy oda szerveznek egy kirándulást, csak a büdzsé nem úgy alakult a csoportba.

Így idén ezt az óvónőkkel leszerveztem. A csoport tagjai és a szülők is jönnének.

2015. dec. 7. 16:50
 6/99 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg az a gond, hogy ezt nem tudattad előre a szülőkkel, hogy eldönthessék, elfogadják-e ezt, avagy maguk fizetik.
2015. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
Szülő vagyok, a kislányom is a csoportba jár.
2015. dec. 7. 16:51
 8/99 anonim ***** válasza:
87%

Ha jól értem, nem a játszóház a baj, hanem hogy te fizeted. Mit gondoltak, honnan lesz rá a pénz?


Amúgy nem haragudnék meg.

2015. dec. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk szerencsésebb lett volna először a szülőkkel egyeztetni és utána leszervezni a dolgot.
2015. dec. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:

Őszintén eszembe se jutott a szülőkkel leszervezni, mert már tavaly is le lett szavazva ez a pénz miatt.

De idén a gyerekek között megint szóba jött, így hosszas beszélgetés után leszerveztük ezt így.

Az óvónőknek és az óvodavezetőnek sem volt semmi kifogása ellene.

2015. dec. 7. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!