Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mit kezdjek azzal a helyzettel...

Mit kezdjek azzal a helyzettel ha egy szülő rendszeresen haza viszi mások cuccait?

Figyelt kérdés
Most kezdte az ovit a kislányom, már eltűnt 3 nadrágja, ebből 2db-ot szinte biztos, hogy a mellette öltöző gyerek szülei vitték el, vagy esetleg a nagymamája, mivel a másik gyereknek is szürke játszós nadrágja van. Nagy nehezen 1 nadrágot vissza hoztak, persze nem a miénk, szóval rendszeres lehet ez náluk. Nem találkozom a szülőkkel, hogy beszélni tudjak velük, de olyan idegesítő, hogy mindig új nadrágot kell vennem más hülyesége miatt.
2015. dec. 10. 14:38
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az egyik nacit otthagyták, gondolom szólt nekik az óvonő. De a másik is náluk van, azért azt még szeretném viszakapni. Az a baj, hogy szürke nacija van a kislányomnak, így fiúra is jó. DE jellel ellátott.
2015. dec. 12. 07:16
 12/20 anonim ***** válasza:
Kisfiú? Azt hittem kislány akinek a szülei ilyen bunkók! Fel nem tudom fogni,hogy nem ismerik meg a ruháit a gyereknek!
2015. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

En is meglepodtem az uccso infon, miszerint fiura adjak ra es viszik el a kislany ruhait.

De ezesetben lehet a megoldas is egyszeru. Fuggetlenul attol hogy szandekosan lopkodjak, vagy figyelmetlensegbol, ne egyszeru szurke nadragban vidd a kislanyod hanem hangsulyozottan lanyosban! Amit a szine, vagy a fazon, berakasok, himzesek, fodrok, anyamkinja miatt se veletlenul, se szandekosan nem fogjak a fiu szulei elvinni!


Amugy kizartnak tartom hogy nem szandekos, ennyi alkalommal, ennyi raszolas utan, es meg meg se kerul az osszes pedig jel is van benne... Ennyire figyelmetlen senki sem lehet, hogy ennyiszer a masik gyerek szekrenyebol vagy akasztojarol vigyen el holmikat!

Es foleg hogy csak a sima nadragokrol van szo. Nyilvan a felsoi, puloverei es kabatja a kislanynak lanyosak, es azt nem viheti el. Ezert gondolom, hogyha lanyos lenn a nadrag, azt sem vinnek el.

2015. dec. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Elozo, 13-as vagyok.


Nem tudom pontosan milyen nadragrol van szo (szurke farmer vagy kodnadrag, vagy csak sima melegitoalso). De ha jatszonadrag akkor gondolom utobbi.

De barmi is legyen az, ha nem akarod emiatt koltsegekbe verni magad, illetve tonkretenni a kislanyod nehany szep, kislànyos, "elmenos" nadragjat, akkor esetleg ezeket az uniszex jatszos cuccokat jelold meg KIVULROL, vasalj vagy varrj a comb vagy labszar reszere jegvarazsos vagy hercegnos figurakat.

Ezeket mar csak eszreveszik a kisfiu szulei! Mar ha csak a figyelmetlenseg a gond, meg hogy nem latjak a nadrag belsejeben a kislany jelèt.

Egyebkent nem ertem hogy valaki nem tudja hogy milyen ruhaja van a sajat gyerekenek, en is fius anya vagyok de tudnam hogy EZ a szurke nadrag nem a mienk, hiaba van 20 szurke nadragunk pl.

2015. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

bocsi, elozoben

kodnadrag = kordnadràg

2015. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Na van fejlemény azóta?
2015. dec. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Sűrű bocsánatkérés közben + 1 csokival meglett mindkét nadrág, de azt hozzá tette az anyuka, hogy lehet h lesz még ilyen alkalom! :D Mondom nézni kell a jelet, azért van...


Köszönöm a tanácsokat!

2015. dec. 16. 09:41
 18/20 anonim ***** válasza:

Ennyire nem foglalkoznak vele?! Milyen szülők ezek?

Mi az, hogy lehet lesz még ilyen alkalom?! Nem tanultak az esetből ezek szerint, hogy kicsit jobban oda figyeljenek!

2015. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sok fura szülő van...
2015. dec. 16. 13:32
 20/20 anonim ***** válasza:

Óvónőként én elraknám a gyereked jelét, holmiját máshova.

Távolabb az "összetévesztő" szülő gyerekétől.

2016. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!