Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » November 25-én lett 3 éves a...

November 25-én lett 3 éves a lányom. Most ovis, ti visszafognátok mert év vesztes? Kiscsoportba?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben elkezdte az ovit. Elötte bölcsis volt. A kis korosztálya szinte mindenki maradt a bölcsiben.Elég eleven gyerek..nem akartam hogy picik között legyen még egy évet. De itt az oviba meg ő a legfiatalabb..Itt több gyerek is van aki már 4 éves elmúlt. Arra gondoltam hogy kiscsoporba visszafogom. Jó ötlet? Köszi
2015. dec. 13. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A gyerekeket mindig a korosztályuknak megfelelően értékelik. Nem fogják a 3 éves rajzát összehasonlítani a 4 évesével és mondani, nézd ez a gyerek mennyivel ügyesebb már, pedig egy csoportba járnak...

Nálunk a nagyobbik lányom októberi, így a csoportjukban ő számít nagynak. A kicsi viszont augusztusi, így ő a pici. Egyiket sem hasonlították soha a csoporttársaihoz, mindegyiknél azt nézték eléri-e a korának megfelelő szintet.

2015. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Igazából nem csak az ovi miatt aggódtam..hanem hogy a suliban is majd ő lesz a legfiatalabb. Meg félek ne hogy rosszul döntesek! Inkább az osztályba legyen idősebb ügyesebb minthogy Ő legyen a legkissebb és talán a leglassúbb..amúgy is Ő nagyon eleven szerintem biztos jobban érdekli majd a játék még mint a tanulás koncentrálás valamire. Szerintem jó lenne ha plussz egy évet majd még ovizna ☺ köszi
2015. dec. 14. 15:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Iskolában miért lenne ő a legfiatalabb? Totál az "idősebbekhez" fog tartozni a novemberi születésével.
2015. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, én sem értem., hiszen 2019 szeptemberétől lesz a kislány iskolaköteles, mert 2018 szeptemberében nem mehet iskolába, mert aug. 31-ig nem tölti be a 6-ot, 2019 szeptemberben meg már majdnem 7 éves lesz. Valamit mindenképp kétszer fog járni, vagy a kiscsoportot v. a nagycsoportot.
2015. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!