Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nem furcsa, hogy az ovi közös...

Nem furcsa, hogy az ovi közös faliújságára kitették a gyerekek családrajzait, feliratozva?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az óvónők odaírták a kis figurák fölé hogy pl. "anya", "apa", "öcsi". És hát nem mindenkinek teljes a család, meg vannak furcsaságok, hogy pl. apa a lap szélén egy icipici figura, stb.... és így névvel együtt nekem kicsit furcsa volt látni a gyerekek rajzait, indiszkrétnek éreztem. (Hiszen a pszichológusok szoktak dolgokat megállapítani az ilyen rajzokról...)
2015. dec. 23. 23:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Tulreagalod.
2015. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
szerintem nem furcsa... nálunk is kitették, tök aranyosak. enyém 2 gyereket rajzolt rá, pedig egyke! :D én jót mosolyogtam rajta :)
2015. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem "reagáltam" semmit, a véleményeteket kérdeztem :)
2015. dec. 23. 23:23
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem reagálod túl, csak eszedbe jót olyasmi is, ami az óvónőknek és még sokaknak nem, hogy ezekből a rajzokból kiderül sok olyan apróság a családi viszonyokról, ami nem igazán tartozik a többi szülőre. Szerintem is indiszkrét kicsit, én is érzékenyebb vagyok az ilyesmire, pedig (vagy pont azért, mert) nálunk teljes a család....
2015. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

De reagaltal. Indiszkretnek érezted.


Három gyerekem van tul az ovis éveken. Őszintén szólva én a tobbi gyerek munkájára rapillantottam. Nagyon nem érdekelt. A saját gyerekem rajza inkabb.

2015. dec. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
4. igen, ezért gondolkoftam el a dolgon. Hogy pl. valakinek hiányzik egyik szülője, ilyesmi.
2015. dec. 23. 23:30
 7/24 A kérdező kommentje:

Utolsó: én meg szoktam nézni a többiek rajzait, érdekel, hogyan látja a tbbi gyerek a dolgokat, és tetszik, milyen másképp gondolkoznak a kicsik, ez nem baj, ugye? :)

Nekem nincs anyukám, és azt hiszem, ovis koromban nem örültem volna, ha kiteszik a rajzomat, amin nincs rajta az anyukám. lehet, ezért "reagálom túl". (Amúgy speciel az én gyerekem teljesen átlagos családrajzot csinált)

2015. dec. 23. 23:33
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem furcsa ,nálunk is kint vanak a legjobb rajzok ,vagy a legjobb szinezés stb ,semmi gond nincsen ezel ,messze menő következtetés egy ilyen rajzbol nem von le egy szülö sem ,kislányom legtöbször engem rajzol le meg a tesokat ahogy megyek értük suliba .nem kell ott is rémeket látni ahol nincs is .én töbiekét csak átfutom amig megnem találom a lányom rajzát ha kint van .
2015. dec. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%

nem lenne furcsa ...

pl a lányom következetesen csak egy emberkét rajzol egy lapra (aki hol én vagyok hol ő vagy valamelyik tesó vagy másvalaki éppen milyen kedve van) ebből mit vonsz le ?

2015. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy eset, mikor zavarni epp nem zavart, csak furcsa volt, mert a fiam, aki egyke, rajzolt maganak ket testvert, egyet a hasamba pluszban, es rajta voltak a szomszedok, de mamak nem. Ki tudja, h miert pont igy rajzolta a csaladrajzot? Sosem tudjuk meg, az ovono kacsintott is, h jon a kisteso? 😃
2015. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!