Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akinek négy évesen ment oviba...

Akinek négy évesen ment oviba a gyermeke: hol és hogyan kellett "lepapírozni", hogy még egy évet marad otthon?

Figyelt kérdés
2016. márc. 3. 14:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de te miről beszélsz? Ha nincs konkrét válaszod, akkor feleslegesen nem kell pötyögni. Waldorf óvodás lesz, 4 évesen kezdi. Nem visszamaradott. De neked egy kontroll lehet, hogy nem ártana. Vagy valami más stresszkezelési technika. Ez az oldal is megfelelő lehet, csak ne a gyereknevelés kategóriában nyomd!
2016. márc. 3. 14:33
 2/9 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a védőnőnél kell kezdeni. ő adhat papírt, hogy még maradjon otthon egy évet
2016. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A jegyzőnél kell kérelmezni, a védőnő pedig véleményt ír, hogy támogatja-e.

1. válaszoló, nem vagy normális.

2016. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egészséges a gyerek, akkor benyújtasz egy kérvényt a jegyzőhöz, hogy ezért és ezért szeretnéd a gyereket egy évig otthontartani (pl. kistesó).

Nem nagyon kekeckednek.

(Azt nem tudom, hogy nem járnak-e utána, vagy nem kérnek szakvéleményt védőnőtől, orvostól.)

2016. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Mi azért nyújtottunk be kérelmet, hogy maradhasson egy évet a csanában még a fiam és fel is hívtak az önkormányzattól, ellenőrizni hogy én adtam-e be a kérelmet. Egyébként nem kekeckedtek, simán meghozták a határozatot.
2016. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem, hogy miért nem akarod most beadni? Miért jobb, ha 4 évesen kezdi?
2016. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Waldorf óvodában ilyen korban kezdenek a gyerekek.
2016. márc. 3. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
miért az miért jobb ha anyuka otthon van, gyerek meg a zaciban mikor az anyjával is lehetne? Normális szülő hordja közösségbe a gyerekét, tehát az a kiscsoport nem oszt nem szoroz egy ilyen kicsi életében.
2016. márc. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" gyerek meg a zaciban mikor az anyjával is lehetne"


Zaci? 3 évesen szerinted kizárólag az anyja az egyetlen társaság egy gyereknek, amit élvez?

2016. márc. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!