Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Difer-teszt. Az óvodai szakvél...

Difer-teszt. Az óvodai szakvélemény kész, alá akarták velem íratni. De?

Figyelt kérdés
A lányom 7éves, szeptemberben iskolába megy. Sokat készültünk a tesztre, nyilván nem csináltattam meg vele a feladatokat, mert annak semmi értelme nem lenne, de végigcsináltunk rengeteg más feladatsort, pontosan tudom, hogy hol áll a lányom, nagyon sok munkánk van a fejlesztésében. Na már most az óvodai szakvélemény elkészült, de a lányom szerint vele nem csinálták meg a tesztet. Egyébként sanszos, hogy igaza van, mert csak délig van ovi, múlt héten még egy másik kisfiúnál tartott óvónéni, azóta meg feszt sétálgatnak délelőttönként, hogy jó idő van. Szóval elővettem a feladatsort, kérdeztem belőle, és cseppet sem volt ismerős neki. Nyilván nem hülye a gyerek, egy óvónő van, azt se mondhatom, hogy más csinálta meg vele. Ilyenkor mi van? Csaltak, mert nincs idő végigcsinálni mindenkivel? Nem láttam még a szakvéleményt, biztosan rákérdezek, mi alapján készült, de nálatok van ilyen?
2016. ápr. 6. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Többféle teszt van, amivel nézik az iskolaérettséget - már ha nézik, mert nem minden oviba szokták. Nálunk volt, de nem egyesével csinálták meg, hanem direkt azért, hogy szokják, hogy elvonhatja más is a figyelmet, 5-6 fős csoportobka. Nem biztos - sőt szinte tuti, hogy nem -hogy pont azt a tesztet csinálják meg velülk, amit Te találtál. Össze is válogathatnak feladatokat, stb. De csütörtök-pénteken beiratkozás, tehát azt tudod, hogy mehet suliba, nem?


Talán egyszerűbb lenne konkrétan rákérdezni az oviba, nem?

2016. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!