Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Verzes es pozi teszt? Elvetelek?

Verzes es pozi teszt? Elvetelek?

Figyelt kérdés
Halvany pozit teszteltem nemvart elott egy nappal de tegnap megjott a mensim. :( Ma reggel erosebb a tesztem egy picit lehet megmarad a baba a verzes ellenere vagy ne remenykedjek? Azt hittem ma reggel mar nem mutat semmit a teszt de erre nem szamitottam!

2016. ápr. 6. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Bármi lehet igen!

Hívd fel a dokidat,hogy mit csinálj. Lehet hogy ír ki valami gyógyszert.

Mondanám,hogy menj be a korházba és természetesen be is mehetsz,de velem semmit sem csináltak,amíg menstruáltam. Aztmondták,bízzuk a természetre. Ő nem maradt velünk,de veled még bármi lehet. Nem darabos a vérzésed?

2016. ápr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pozi teszt+vérzéssel, mindenképpen orvos!! Valószínűleg írnak fel progeszteront.
2016. ápr. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. terhességem így indult. Már itt szaladgál a csodababám. Pozit teszteltem aznap este elöntött a vér. Akkor már nem rohantunk orvoshoz. Éjszaka és reggel már vér nem volt, de az uh-n csak egy szabálytalan, eldeformálódott petezsák és egy kb. 2x akkora hematóma látszódott (innen volt a vérzés). Mondta a doki, hogy nem küld rögtön kaparásra bízzunk a csodában. 5 nap múlva már embrio is látszott, de még mindig ott volt a hematóma. Utána még 2x volt brutál vérzésem, öklömnyi alvadtvér darabokkal, ez mind a hematómától volt. Az én történetem szerencsésen végződött.
2016. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat! Kulfoldon elek itt nem foglalkoznak vele hogy verzel ilyen koran! Persze azonnal hivtam a dokit de ha majd elmulik a verzes akkor kell mennem addig nem tud mit csinalni! Utrot nem adnak itt:(
2016. ápr. 6. 13:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma egesznap verzek mintha megjonne csak fajdalom nelkul. Azert pici remeny meg van bennem de nem sok😔
2016. ápr. 6. 13:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem irni, hogy nem darabos hanem hig de sok a verzesem! Nem sok remeny maradt😔
2016. ápr. 6. 14:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso de jo! Orulok, hogy rendbe volt minden!😊
2016. ápr. 6. 14:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben volt minden!😊 Ezt akartam irni!
2016. ápr. 6. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!