Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » HOgy lehet hogy valaki 3,5...

HOgy lehet hogy valaki 3,5 éves koráig bölcsiben hagyja a gyerekét, már meg már 2,5 évesen oviba adja?

Figyelt kérdés
Ebben a korban, 3 éves kor körül szinte "mindegy" hogy bölcsibe vagy oviba jár-e?

2016. ápr. 26. 09:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

És ha nem vegyes csoportok lennének hanem kor szerinti, meg jobb lenne az ovi?


Én meg pont azon gondolkodom, hogy 2,5 éves kora

után egyből oviba iratom (tehát nem is lenne bölcsis), de nálunk homogén csoportok vannak, max 1 év lenne a korkülönbség a gyerekek között, és a nagytesó is ugyanebbe az oviba jár, az udvaron tudnának együtt játszani. A mi ovink nem rossz, hátránya hogy magas csoportlétszámok vannak, 25 fő körül legalább. Mondjuk itt sem mennek ki velük wc-re, hát nem tudom.

2016. ápr. 29. 20:08
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A homogén csoportok szerintem sokkal jobbak, ott nagyjából egyforma képességűek, és az óvónők is másképp foglalkoznak velük, nincs az a probléma, hogy amíg a nagyokkal készülnek az iskolára, addig a kicsik a terhükre vannak.
2016. máj. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!