Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvónőknek ballagásra ajándék,...

Óvónőknek ballagásra ajándék, elég?

Figyelt kérdés

Vegyes csoport, 6an ballagnak az idén. Egy másik anyukával összefogtunk ajándék ügyben, így az ő lánya és az én fiam közös ajándékot ad az óvónőknek + a dadusnak. A többiek nem akarnak adni semmit, azért csak ketten veszünk.

Szeretik a teát, ezért úgy döntöttünk, hogy egy tea válogatást veszünk + három névre szóló bögrét hozzá és még találtam a neten virágzó teát, 3 gumó egy organza tasakban. Ezeket egy csomagba összeállítjuk és a két gyerek így adja át. Kb. 9000 Ft-ra jön ki, tehát személyenként 3000 Ft-ot költünk rájuk (ami ugye még ketté is osztódik, mert ketten fizetjük).

Virágot a csoportpénzből kapnak.

Az óvodavezető is kap virágot (szintén a csoportpénzből), neki még max. egy bonbont gondoltunk venni.

Elég lesz ez így?


2016. máj. 13. 11:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem az ar szamit!

Aranyos amit adtok, boven eleg.

Mi ballagaskor ovoneninek 4en vettunk egy arany karkotot 24ezer ft volt. Daduska neni tea valogatast kapott, es egy bogret amin a gyerekek voltak.

Nem ertem miert kell leszolni a masikat..

2016. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!