Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek mondhat ilyet 2...

Szerintetek mondhat ilyet 2 ovono egy gyerekrol ha egyaltalan igaz amit a gyerekem mond?

Figyelt kérdés
Lanyom azt meselte tegnap hogy mikor setaltak a csoporttal az erdoben akkor a ket ovono azt beszelte egymas kozt hogy lanyomat fellogatjak egy fara, korbesetalnak es majd visszafele leveszik. Na most azt nem tudom hogy ez igaz vagy sem de ha igaz akkor eleg durva hogy ket ovono igy beszel egy gyerekrol.... Lehet az is higy csak viccnek szantak.... De akkor is nem durva? Csak en gondolom ugy hogy akar vicc akar nem vicc de elg durva egy gyereknek ilyet mondani aki meg 4,5 eves? Ha igaz is nem tudom miert mondtak talan mert lassan setalt megalt minden bokornak stb, de megengedhetik hogy ilyet mondjanak? Honnan tudjam meg higy igaz e? Lehet csak a lanyom talalta ki? De miert mondana ilyet.... Eleg valoszinu hogy megtortent es ilyet hallott. Kerdore vonjam ovonoket? Nyilvan le fogjak tagadni. Van ertelme ezzel foglalkozni vagy felesleges? Csak nekem durva ez a felkogatjuk egy fara?

2016. máj. 20. 08:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezném az óvónőtől. Előfordulhat, hogy lányott találta ki vagy félreértett / félrehallott / félremagyarázott valamit minden rosszindulat nélkül. MIndenesetre akár így hangzott el, akár nem, jobb begbeszélni kulurált módon, mint magadban puffogni.
2016. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!