Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyerekei! Ti...

Elvált szülők gyerekei! Ti hogy viseltétek a szüleitek válását? Mennyi időbe telt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 20:09
 1/9 anonim válasza:
Én szerintem szerencsés vagyok mert 16 éves voltam mikor a szüleim elváltak.Ìgy megtudtam érteni , hogy talán jobb is ìgy nekik. Ez az ők döntésük kis idő múlva elfogod fogadni ;)
2015. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Örültem neki, korábban meg kellett volna lépniük. Sokkal nyugodtabb lett otthon a légkör, képtelenek voltak együtt élni.
2015. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En gyerekkent azt hittem egesz jol. Aztan felnottkent rajottem, hogy nagyon nem. 6 voltam mikor elvaltak,aztan 24 mikor ujra osszejottek, par honap utan anyu kidobta aput. Na ekkor tort felszinre bennem minden.
2015. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában akkor érzi az ember, hogy "jobban járt", amikor maga is felnő és elkezd belelátni a kapcsolatokba. Mármint "jobban", mintha a szülők a konfliktusaik ellenére együtt maradtak volna. Mert akik olyan közegben nőnek fel, ők sokkal nagyobbat sérülnek.
2015. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az em szuleim negy es kilenc eves koromban is elvaltak nagy balheval, szitkozodassal, egymas ruhainak kidobalasaval stb. es elegge megviselt, megszoktam hogy apa mar nincs velunk, inkabb az volt a nehez hogy megertsem mit miert, valamint kesobv feldolgozni anyukam uj kapcsolatat. A masik nehezseg a kapcsolattartas volt, sajnos el is tavolodtam apukamtol nagyon sok dolog miatt
2015. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megkönnyebbülésemben sírva fakadtam, 10 éves voltam. Aztán kiderült, hogy van rosszabb, mint az állandó verések és terror, de erre csak a mostohaapámnál jöttem rá.
2015. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kicsi voltam még mikor elváltak.De még sok rossz emlékem van, amiket még nem tudtam feldolgozni.
2015. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11 éves voltam. A válásnak igazából örültem, mert ezzel megszűntek a mindennapos ordibálások. Azt az időszakot sokkal nehezebb volt elviselni, mikor nem beszéltek egymással és rajtam keresztül üzengettek.
2015. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már nagyobb voltam mikor elváltak, nem kisgyerek. A húgom is.


Nagyon örültünk, hogy végre megtették, utána sokkal jobb lett mindkettőjükkel a kapcsolatuk, és megszűnt a stressz, utálat, ami megmérgezte a mindennapokat!

2015. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!