Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis/bölcsis korú gyermeketekr...

Ovis/bölcsis korú gyermeketekre adtok reggelente sapkát?

Figyelt kérdés

Van egy ovis kiscsoportos és egy kezdő bölcsis gyermekem. Reggelente elég korán indulunk. Múlt héten még volt olyan reggel, hogy rövidujjúban és rövid gatyóban/szoknyában indultak, ma viszont meglepődtem, nagyon csípős volt az idő. Felöltöztettem Őket rendesen /bár nap közben elbizonytalanodtam, hogy vajon nem fáznak-e a Kincseim az ovi, bölcsi udvarán/, viszont sapkát nem adtam Rájuk.

Ti adtok? Hogyan öltöztetitek az ilyen korú, közösségbe járó gyermekeiteket?


Köszi a segítséget!


2016. szept. 21. 15:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Nálunk 12 fok volt.
2016. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Kötött sapkát még nem, baseball sapkát hordanak még.
2016. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem, 10 fok alatt esetleg.
2016. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Én sem adtam rájuk. Nekem is ovis és bölcsis gyerekeim vannak. Ilyenkor még el sem viselik a sapit.
2016. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Bölcsis korúmra 2 napja igen. Vékony őszi-tavaszi sapka. Iskolásomra fejpántot, elég érzékeny a füle a hidegre.
2016. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Tavaszi/őszi, szóval véknyabb sapkát adtam már 2 napja a gyerekre. Reggel nálunk nagyon fújt a szél. Az oviban is felvették az udvarra, akinek volt legalábbis.
2016. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy ovisom van és egy 1 évesem. Tegnap elég volt a pulcsi-mellény, ma bizony már elővettem a kabátokat! A nagyra baseball sapit adtam+ kapucni, a kicsire vékony sapit. Szóval ha marad ez az idő reggelente, akkor kell bizony a sapka!
2016. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Kis kendő jellegű sapit adtam rá,nagyon vékony,de ebben a szélben ráadtam mert érzékeny a füle.Ha nem lenne,akkor még nem adnék rá sapit.5 éves.
2016. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk reggel 10-12 fok volt, egy vékony pamutsapkát adtam a bölcsis fiamra. Mikor délben hazahoztam, akkor már nem adtam rá.
2016. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Csak az 1 evesemre adtam,a 3 ovisomra,meg az iskolasra nem.Kis vaszonsapit.Rovidujji body,hosszujju felso,pulcsi es melleny volt a kicsin.A nagyobbakon hosszujju felso,pulcsi es melleny.
2016. szept. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!