Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok ki megy az oviba...

Nálatok ki megy az oviba szülőire? Fura, ha az apuka megy?

Figyelt kérdés

Holnap fél 5-től minimum 19 óráig szülői van az oviba, ahova 2 gyermekünk jár. Sok szülő panaszkodott a múltkor, hogy fél 9-re értek haza. Nekem ki kellett hagynom azt, egészségügyi okokból.

Most viszont varratszedésre kell mennem másnap, amihez 5 órakor hajnalban indul a vonatom ( messze kell mennem), otthon pedig 4 gyerkőcöt kell másnapra előkészíteni ( suliba bepakolás, ruha kikészítés, lecke ellenőrzés, vacsora, fürdés, ágybadugni, stb), amit apuka nem igazán tud uralni. Ő simán elengedi szoknyában a gyereket pl. Szóval ha ennek este 8-9-körül kezdenék neki, akkor szinte semmit nem tudnék aludni, pedig fél 4-kor kelnem kell.

Apuka felajánlotta, hogy elmegy ő szülőire, addig rendezem itthon a dolgokat, így 8-kor le tudok én is feküdni a gyerekekkel.

Szerintetek nagyon fura, ha ő megy? Ti hogy oldanátok meg, ha másképp gondoljátok?


2016. okt. 18. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Menjen apuka. Szerintem nem fura. Én inkább páromat küldeném el,anya létemre gyűlölöm ezeket a közösködős dolgokat a többi szülővel. Kész nyűg nekem a szülői,itt is másfél két óra,de már fél óra után idegbajt kapok.
2016. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem fura.
2016. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nemcsak az anyukáé a gyerek. Egy apukának is joga van mindenhez vele kapcsolatban.
2016. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem fura!

Még ha nincs is ilyen indok, akkor is nyugodtan elmehet apuka...

Az ő gyerekei is 😉

2016. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Nem fura, legutóbb nálunk is a férjem ment el, amíg mi betegség miatt itthon voltunk.

Sőt a nagyobbik lányom csoportjában sokszor férj és feleség is megy együtt.

2016. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
SZÜLŐ értekezlet, nem anyuka! Simán mehet. Mi együtt mentünk
2016. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne gáz? Ő az apja.
2016. okt. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat! Egyébként igen, teljesen igazatok van, csak itt az az általános, hogy anyuka megy.
2016. okt. 18. 19:54
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Az se fura, ha egyikőtök se megy.

Kiscsoportban még én is eljárogattam, aztán most középsőben már nem sietek emiatt munkából.

Ami fontos azt úgyis kiírják az üzenőfalra.

2016. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10%
Mindenhol az az "általános", hogy az anyuka megy, ennek összetett okai vannak, de mivel az apáé is a gyerek, semmi fura nincs benne, nem is értem, hogyan merülhet fel egyáltalán kérdésként. Az én férjem is járt, sőt annak idején apukám is.
2016. okt. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!