Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Éjszakás apuka mellől, hogy...

Éjszakás apuka mellől, hogy indultok oviba?

Figyelt kérdés
Férjem szeptember óta 3műszakban dolgozik, azelőtt reggeltől estig volt a munkarendje. Többet tud így velünk lenni, de éjszakás héten csak hisztizik a középsős fia, hogy nem akar oviba menni, itthon akar aludni apával. Nagy nehezen elindulás után is még végigüvölti az utat is. Volt más is így? Meg fogja szokni, vagy valami megoldás van rá? Délutános héten apa is jön, délelőttösnél sincs gond.
2014. okt. 17. 06:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Nos, ha apuka nem menne csak kiveteles alkalmakkor, talan nem lenne gond.,
2014. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha a gyerek úgy döntött hogy nem dolgozhat így apuka akkor nem dolgozhat így és kész!
2014. okt. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Meg kell vele értetni,hogy apának pihennie kell, hagyja békén, készüljetek és induljatok csendben!
2014. okt. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Az nem kivitelezhető, hogy a gyerek ne is tudja, hogy apa otthon van?

Mert ha a délelőttös műszaknál nincs gond, talán ez járható út lenne

2014. okt. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogja szokni. A lényeg, hogy ne engedj neki, mert ha egyszer megengeded egy hiszti miatt, hogy otthon maradjon, akkor utána mindig hisztizni fog. Kitartás! :)
2014. okt. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
mennyi idő az út az oviig? esetleg munka után elkísérhetne titeket apa az oviba. ha van délutános műszak,akkor biztos 8 órázik,nem 12-zik,elég sok idő van a következő éjszakás műszakig,h. tudjon pihenni.
2014. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is úgy van, hogy olyankor apa elkísér minket oviba és utána megy haza lefeküdni, a lányom talán nem is tudja, hogy apa otthon van.
2014. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki el neki hogy viszont anyának mennie kell dolgozni, ő pedig nem maradhat egyedül míg apa alszik.
2014. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van, hogy mindketten 3 műszakba járunk, váltva. Apa reggel hazajön, ő ébreszt, készíti a kakaót, nekem kávét, felöltözünk, ő zuhanyzik. Indulunk, puszi-puszi, kikísér a kapuba, aztán mi indulunk, ő megy aludni, mert du. ő megy a gyerekért, én délutános vagyok.


Ha én vagyok éjszakás, akkor apa délelőttös, úgyhogy én rohanok haza reggel, költöm a gyereket, kakaó-kávé, öltözés és indulás, hazajövök és dőlök is be az ágyba, hogy du. tudjak érte vissza menni (útközben találkozunk apával, így együtt megyünk érte).


Ha én délelőttös vagyok, akkor apáé a reggeli rutin (ő délutános), én meg rohanok az oviba délután, onnantól az én feladatom minden.


Már 3. éve ovis, de így is van néha, hogy hisztizik, mert nem akar menni, de ez független apától is és tőlem is, csak nincs kedve menni (persze nem engedünk neki).

2014. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az jutott eszembe,hogy azon a héten vihetné ő az oviba-és akkor utána tudna pihenni
2014. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!