Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi van, ha beteg lesz az...

Mi van, ha beteg lesz az oviban a gyerek és nem tudunk érte menni?

Figyelt kérdés

Jövőre kezdi az ovit a gyerekem.

Nekem olyan a munkám, hogy nem engednek el, ha megbetegszem, akkor is végig kell dolgoznom még egy napot legalább, hogy a helyettesítést meg tudják oldani. Férjemet ugyan elengednék ilyen esetben a munkahelyéről, de kb. 2 óránként jár a busz és 1 óra az út, így lehet, hogy csak 3 óra múlva ér az oviba.

Nagyszülőknek messze, illetve külföldön laknak.


2016. okt. 25. 12:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
18%

Megvárják mig oda ér valaki érte.én nekem a gyerek az első,igy ha szolnak akkor ahogy tudok rohanok érte,multkor szol a férjem telefonon,hogy telefonon szoltak neki hogy kisebbik fiam lázas lett suliban tudok e érte menni,mondom igen összeszedtem magam és rohantam érte suliba .

Első a gyerek ha beteg,lázas .

2016. okt. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
69%
Fiamat a 3 év alatt 2-szer kellett elhozni az oviból. Egyszer, mert elesett az udvaron és nagyon csúnyán megütötte az arcát. Ekkor telefonáltak. Másodszor azért, mert belázasodott, pedig reggel semmi jele sem volt. Ha nem tudtok menni érte, nem fogják kirakni. Mikor ez a két eset történt, akkor otthon voltam a kisebb tesóval, de most már ő is ovis és sem nekem, sem a páromnak nem lehet nálunk a mobil munkaidőben, tehát utol sem tudnak érni. Igaz, én a két nagyszülőre számíthatok, de ha nem lennének és nem tudok menni a gyerekekért, akkor addig ott maradnak az oviban, más opció nincs. Én személy szerint nem tudnék bébiszitternek fizetni és gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
2016. okt. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!