Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Titeket zavarna ha az ikerlány...

Titeket zavarna ha az ikerlányaitokat nem tudnák megkülönböztetni az óvodában?

Figyelt kérdés
1 éve járnak óvodába. Egyiknek folyik az orra...Nem tudja megmondani melyiknek.
2017. febr. 6. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem zavarna, de meglepődnék és furcsállnám. Nálunk is vannak ikrek az ismerősi körben. Azoknak tényleg egyformák, akik először látják őket, vagy nagyon ritkán. De aki már többször látta őket, simán meg tudja őket különböztetni. Oviban meg minden nap látják. Szóval fura :) A külsőn kívül meg nem is egyformák, pl. természetük, viselkedésük, hanghordozásuk.

Ha fontos, hogy megkülönböztessék őket, akkor ne legyenek totál egyforma ruhában.

2017. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
nem zavarna, miert kellene hogy zavarjon.
2017. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ha tök egyformán néznek ki, akkor nincs ebben semmi meglepő. Hordjanak más frizurát vagy tegyél rájuk névcetlit.
2017. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát, ha ikereim lennének gondolom, hogy megszoknám, sajnos ezzel jár.


Nekem iker fiúk voltak az osztálytársaim általánosban egy darabig.

Nem nagyon tudtam megkülönböztetni őket, ahogy más sem. Nagyon oda kellett figyelni, hogy rájöjjön az ember melyik-melyik.

2017. febr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Én óvónő vagyok és nekem is vannak ikreim a csoportban, messziről csak akkor tudom megkülönböztetni őket ha reggel megjegyzem melyiken milyen ruha van (elég hasonló) közelről viszont van egy anyajegy különbség ami segít. De ha folyna az orra biztos megjegyezném, hogy melyiknek is...
2017. febr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ma kaptam: valamelyiknek folyik az orra. Nem szoktam egyforma ruhába öltöztetni őket.
2017. febr. 6. 15:15
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
6: akkor ennek szerintem semmi köze ahhoz, hogy ikrek. Mivel akkor mondhatta volna, hogy pl. a kék pulóveresnek. Szerintem nem figyelt, nem érdekelte, csak megmaradt benne, hogy az egyik gyereknek folyik az orra. Mondjuk gáz, akkor inkább már ne mondott volna semmit sem.
2017. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem az első eset volt.
2017. febr. 6. 15:31
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
Jo, es akkor mi most ezzel mit csinaljunk ?
2017. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Másnak a véleményére is kíváncsi voltam.
2017. febr. 6. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!