Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy gyermeknek Mikorra illik...

Egy gyermeknek Mikorra illik tudni, vagyis a ti gyermeketek Mikorra tudta megkülönböztetni a napszakokat?

Figyelt kérdés

Tehát tudta hogy mikor van reggel, este, stb

Mikor van reggeli, ebéd, vacsora

Tegnap, holnap kifejezések



2016. máj. 8. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mikortol ugyan de nemsokára 2 evesen már erti. Most tanulja a "késleltetést".ugye anno ösztöbszerűen élt ha ehes szomjas azonnal kapott.most kezd kialakulni az önkontrollja pl csabito sütiért nem mer nyulni hanem várja mikor kap(es blcsiben is ezzel kezdték kb 20 hosan beszoktatásnal hogy nem ebedelhet amig a tobbiek esznek mert ő 2. turnusba esik ma.szépen várakozott. ( habár egyszer szoltam hogy kivetelesen kihagyta a reggelit es nagyon ehes lesz (tizoraira alig kapnak)ettol fuggetlenul hallottam hogy addig üvöltették ebéd előtt mig ő nem volt a soros...)

Szoval a lényeg hogy már erti hogy most boltba megyunk babakocsival motor marad parkol utana ham ham ebed tente es utána motorozunk. A szokasos hisztik helyett meglepő mod leparkolta a motort es pakolta a babakocsiba az autoit es ebed utáni alvás után az első volt hogy hozta elém a motorját..

Szerintem a napszakok ill tegnap holnap, már csupán szokincs kérdése lesz

2016. máj. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval a fogalmát érti, hogy időben egymást követő, azonosan ismétlődő események vannak, amely eseményeket fel is cserélhetünk.

Ugyanis a bölcsiben délelott motoroznak ezert ragaszkodott mindig ahhoz hogy delelott a motorral induljunk el.de erti már, hogy én a motorozast delutánra, azaz tente utánra teszem.

2016. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Négy éves múlt a gyermekem, de a tegnap, holnap még nem egyértelmű számára. Nem a szókincsén múlik. Pedig emlékszik akár fél éve, egy éve történt dolgokra, de a tegnap és holnap nem jelentős számára. A mennyit kell aludni kézzelfoghatóbb. Nem tudom illene-e tudnia. Három évesen a napszakokat már tudta az biztos, de az óvodakezdéssel összezavarodott az időérzékelése egy időre.
2016. máj. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!