Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Titeket zavarna ha az ikerlány...

Titeket zavarna ha az ikerlányaitokat nem tudnák megkülönböztetni az óvodában?

Figyelt kérdés
1 éve járnak óvodába. Egyiknek folyik az orra...Nem tudja megmondani melyiknek.
2017. febr. 6. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
54%
Ha az enyémek lennének, lenne különböző színű fülbevalójuk ilyen esetekre. Egyébként átérzem a mérgedet, és nem értem, hogy az óvónő miért nem tudja megkérdezni tőlük a nevüket. Mert gondolom, legalább 4 évesek, ha 1 éve járnak oda, és egy 4 éves már meg tudja mondani, hogy hívják... Ez a része tényleg szánalmas.
2017. febr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát, az enyémek nem ikrek, de nem hinném, hogy ezen megsértődnék... gondolj bele, ott van huszon x gyerek, mindig mindegyiknek van valami "nyűgje", és akkor két tökegyforma gyerek közül az egyiknek folyik az orra... nabumm.
2017. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%

Te nem tudod, hogy melyiknek folyik az orra? Hazaviszed és megnézed.

Engem zavarna, más frizurát csinálnék nekik, másképp vágatnám. Alapból is szeretném, ha meg tudnák őket különböztetni, nem csak az oviban. Attól, hogy neked természetes, hogy látod a különbséget, másnak még nem az.

2017. febr. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mi a fene ***** válasza:
58%
Sokáig én se tudtam a szomszéd lányokat megkülönböztetni, mostmár igen, mert elárulta az anyukájuk, hogy az egyik mosolygósabb. Nem járnak egyforma ruhában.Rokon lányokat, meg a nagymama a fülbevalóról .Szóval ne csodálkozz, egy 30 fős csoportban annyi mindenre kell figyelni. Örülj, hogy csak ez a probléma.
2017. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi ikrek vagyunk tesómmal, nagyon hasonlítunk, pedig már mindketten nagycsaládos családanyák vagyunk. Akik ismernek, akikkel több időt töltünk mind megismernek. Szerintem gáz, hogy nem ismerik meg a lányaidat az ovónő. Ha különböző ruhában vannak, akkor meg pláne. Mi még úgy nőttünk fel, hogy az általános iskolában is végig egyforma ruhában jártunk, sőt egyenköpeny volt minden gyereken... mégis tudta a tanító néni melyikünk melyik. Néha eltévesztette a nevet, de attól még tudta.
2017. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg mégse voltatok teljesen egyformák. A ruhának meg mi köze van a megkülönböztetéshez? Még azt is meg kéne jegyeznie az óvónőnek minden reggel, hogy melyik gyerek milyen ruhában van?
2017. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon hasonlítunk a mai napig. Nagyon sokan összekevernek még mindig- azok is akik régóta ismernek. :)
2017. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!