Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hová költöznétek Magyarországo...

Hová költöznétek Magyarországon belül két pici gyerekkel? Hol jó pl. az ovi, iskola?

Figyelt kérdés

Külföldről hazatérve 15 év után, rokoni kapcsolatok nélkül az egész ország nyílt terep. Szempontok:

-Megyeszékhelyhez közeli kistelepülés, ahol még vannak emberi kapcsolatok, sok a kisgyermekes fiatal család ( értelmiségi, nyitott szülőkkel).

-lehetőség van haszonállat tartásra, és a megyeszékhely közelsége miatt jó az infrastruktúra

- nincs vagy minimális a kisebbség aránya, biztonságos környék

- ha lehet, német nemzetiségi oktatás elérhető legyen.


2017. máj. 26. 14:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

És miért akartok hazajönni? Egy csomó dolog köt titket kint mindenhez, itt meg semmi, akkor miért? Ez egy egyre élhetelenebb ország sajnos...

EGy csomó dologba beszűrődik a politika, a hatalomvágy, számomra ez egyre kínosabb.

2017. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Dunakeszin lakom, Fóton dolgozom. Bejáras könnyű. Szeretem..Kecskemétről 1 óra alatt pályán BPen vagy. Merci gyár miatt van Merciiskola-Német rendszerű oktatassal, német bizonyítvánnyal. A telkek viszont itt is egyre dragábbak. Viszont hozzá közel sok kistelepülés van. Kadafalva, Ballószög..stb
2017. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
18%

Nekem számítana, hogy hol születtem, hol éltem, mielőtt külföldre mentem. Hogy a gyerekeimnek mutogatni tudjam, esetleg járhasson a régi iskolámba, vagy én is lássam a régi ismerőseimet.


Így keresném a helyet.

2017. máj. 27. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Vértessomló, Várgesztes?
2017. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Fejér megye. Közel Budapesthez. Velencei-tó környéke. Agárd, Velence, Gárdony. Közel Székesfehérvárhoz és Budapesthez is, szinte félúton helyezkednek el egy megyeszékhely és a főváros között.
2017. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!