Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Első szülőire miben illik menni?

Első szülőire miben illik menni?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi.Miben illik első ovis szülőire menni? Egy ismerősöm szerint felér egy évnyitóval,szóval elegánsan...én meg térdig érő nadrágot akartam trikóval,papuccsal...Nem gondoltam,hogy ez ilyen " nagy valami". Ti mit gondoltok? Tapasztalatok? Ma van a szülői..
2017. jún. 15. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nem volt semmi extra. Mindenki utcai ruhában volt.
2017. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
Én nem elegánsan, de biztos csinosan öltöznék fel. Tehát nem trikó+papucs, hanem valami csini nyári ruha, vagy nadrág blúzzal szandival. Nálunk legalábbis mindenki így öltözik fel.
2017. jún. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%
Fontos az első benyomás szóval öltözz ki egy kicsit, ne extrán de csinos legyél
2017. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%

én munka után mentem, szóval halászfarmer, ujjatlan felső, szandál.

fölösleges kiöltözni, és még az első benyomásnak sincs semmi létjogosultsága, hiszen még úgysem tudja az óvónő összerakni, hogy melyik szülőhöz melyik gyerek fog tartozni.

2017. jún. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%
Mindenki utcai ruhában volt nálunk is. Sőt. Rövid nadrágok, papucsok. Volt, aki otthonról jött, volt, aki munkából esett oda. Nem hiszem, hogy ez akkora esemény lenne.
2017. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Ruhában :) Tökmindegy, tiszta és nem lyukas, utcai öltözetben. Nem kell ünneplő :)
2017. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a gyors választ!
2017. jún. 15. 11:56
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
ez ugye vicc ?
2017. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%

Normális utcai ruhában. Mivel ez az első benyomást is adja, érdemes annak megfelelően öltözködnöd, hogy milyen képet szeretnél magadról, magatokról festeni.


Papucsot semmiképpen nem vennék föl, sem ujjatlan trikót.

2017. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kedves "8-as válaszoló" ,ugyan miért volna vicc?Te úgy indítottál neki az ilyesminek,hogy rögtön mindennel tisztában voltál\tudtál? Inkább kérdezek itt,minthogy le égjek rögtön az elején..
2017. jún. 15. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!