Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tűnök igénytelennek ha...

Nem tűnök igénytelennek ha terhességem alatt végig melegítő nadrágban vagyok?

Figyelt kérdés
Felūlre persze csinosan öltözök de egy állapot miatt nem akarok kūlön kismama ruhákat beszerezni.Ha megszūltem ugyanugy rendes nacikat fogok hordani abból leszűrhetik hogy ez csak ideiglenes nem?
2017. ápr. 18. 09:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/91 anonim ***** válasza:
73%

Mi lenne ha vennél 2 db kismama farmert???

Lehet, hogy szülés után még hónapokig jól fog jönni...

Én is csak 2 nadrágot vettem, minden más jó volt végig.


De, szerintem az igénytelen, ha melegítő nadrágban vagy és csinos felsőben.

2017. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/91 anonim ***** válasza:
65%

Olyan ruhákat hordj, amik kényelmesek. A többiek véleményére pedig ne adj.

Kismama ruhákat én sem vettem, mert nem volt rájuk szükségem. Feltudtam venni ugyanúgy a leggingset, és a csípőfarmert. Melegítőszettben csak addig voltam az utcán, míg a kutyát levittem sétálni. De a városba, moziba- vacsorázni, bevásárolni, látogatóba mentünk sosem melegítőbe mentem.

2017. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/91 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem elég furi, hogy felül csinosan öltözöl, alul meg melegítőnadrág... egy kismama farmert igazán beszerezhetnél.
2017. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/91 anonim ***** válasza:
88%
Az lemaradt, bocsi, amit az első is ír, hogy az viszont tényleg elég igénytelenül néz ki, ha egy csinosabb felsőt felveszel (amit mondjuk farmerhez kell), egy melegítő alsóhoz.
2017. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/91 anonim ***** válasza:
67%
De,szerintem a melegito nadrág igénytelen bárhová ami nem otthon van. Aztán lehet,hogy valaki majd ír mást,de én nagyon nem szeretem hordani. Slamposnak érzem magam benne. Pedig igazán nem vagyok egy divat örült,aki minden evszakban ruhatarat cserél... Nem kell feltetlenul kismama ruhakat beszerezned: bővebb fesoket hordhatod végig. A nadragjaidat is egy kismama bandazzsal. Az igazan nem nagy beruházás... ez mind akkor működik,ha te nem valtasz ruhameretet
2017. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/91 anonim ***** válasza:
60%

Soha ki nem mennek az utcara melegitoben.

Vettem egy darab terhesfarmert, es egy par terhes leggingset. Azert nem hatalmas kiadas. Aztan nem tudhatod mikor all vissza a hasad szules utan, a baratnom 8 honapja szult, de meg mondog okyan mintha terhes lenne , ugyhogy meg boven a terhes nadragokat haaznalja.

2017. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/91 anonim ***** válasza:
74%
Két farmer beszerzése nem olyan nagy költség. Csibosabban fogod te is érezni magad és rövid ideig utána is jól jöhet. Meg ha szeretnél még babát akkor majd megint fel tudod használni őket. Szóval nem kell sokat venni, de két farmer esetleg egy szoknya nem nagy költség és te is jobban fogod érezni magad benne.
2017. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/91 anonim ***** válasza:
86%

Erdekesen hangzik. A melegito alsot hogy kell elkepzelni csinos felsovel?


Szerintem oltozkodhetnel valtozatosabban is, mint a nem varandosok, legging es tunika.

En ezeket hordtam, orvoshoz vagy hivatalos helyen kismama nacit huztam(2 db volt, utana el is tudtam adni), de nekem a melegito vagy also&felso egyutt, vagy sehogy. Nem hogy nadrag "csinos" felsovel..

2017. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/91 anonim ***** válasza:
72%

Melegitoben csak a kutyazas es szemben levo kisbolt johet szoba, illetve kirandulas (de terhesen nem megyunk hegyre :)).

Te bankba, munkahelyre, moziba, baratokkal beulni is melegitoben mennel? Ezt gondolt at szerintem..

2017. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/91 anonim ***** válasza:
86%

En vettem 3 terhesfarmert, a H&M-ben mellesleg, de olyan kenyelmetlen volt az osszes, hogy nem vettem fel oket max 2x. Terdig vizesedtem, meg alapbol a farmer nem valami kenyelmes, terhesen meg foleg nem viseltem el.

De nem melegitot hordtam, hanem cicanadragokat hosszu felsokkel. Az sokkal sokkal kenyelmesebb volt, es nem volt igenytelen.

Bar hazudok, mert volt egy sima fekete melegitom, amit 1-2x biztos felvettem, ha dsak a boltba ugrottam ki ;) de nem csinos felsovel, hanem egy poloval, melegitofelsovel vagy kabattal.

2017. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!